in

istanbulda Kalınacak Yerler, Hangi Semt Tercih Edilmeli

İstanbul ’ u gezmek için veya iş seyahati düzenleyenler tek gecelik kalabileceğiniz yer bulmak oldukça kolaydır. Oldukça yoğun otel ve pansiyon potansiyeline sahip olan şehir de konaklama yapmak için size uygun bir semt seçmeniz gerekmektedir. istanbulda kalınacak yerler ararken, Ulaşım kolaylığı ile ve rahat imkan seçenekleri ile ön plana çıkan otelleri bulmanız sizin vakit tasarrufu açısından daha kolay hareket etmenize olanak sağlamaktadır.

 

Toplu taşıma imkanlarını kullanarak işlerinizi halledebileceğiniz bir planınız var ise Avrupa yakasında yer alan Fatih ve Beşiktaş semtlerini seçmeniz sizin lehinize olacaktır. Metro ve vapur ulaşımlarına yakın olması işlerinizi dar zamana sığdırmanız açısından sizler için en uygunu olacaktır. Maddi açıdan İstanbul’un daha uzak noktalarına nazaran fazla fiyatlar da olması buralara olan ilginin yoğun olmasından kaynaklıdır.

Günübirlik seyahatleriniz için önerebileceğimiz bir diğer bölge ise Anadolu yakasında olan Kadıköy ilçesidir. Kadıköy sahile yakınlığı ulaşım imkanlarının fazlalığı ve çeşitli ihtiyaçlarınızı kolay giderebileceğiniz yer olması özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Ayrıca hızlı tren ya da kara yolu ile ulaşım sağladıysanız Kadıköy seçimi sizi boğaz trafiğinden ve Avrupa yakasının yoğun iş trafiğinden uzak tutacak vakit kazanmanızı sağlayacaktır.

Otellerde uygun fiyatlarda kalabilmek ve yer bulabilmek için günlerce öncesinden yerinizi ayırtmanız her açıdan sizlere kolay sağlayacaktır. Otellerin paket içerikleri içerisinde yer alan hava alanı ulaştırması ve otogar ulaştırma hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanma olanağına sahip olmanız için bu görüşmeleri öncesinde neticelendirmeniz gerekecektir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments