in

SevdimSevdim

Eşinden soğuyan kadın nasıl davranır

Uzun süreli evliliklerde eşlerinde birbirinden soğuma durumu söz konusu olabiliyor. Özellikle bir kadın eşinden soğuduğunda ise bu işin daha toparlanma ihtimali kalmıyor. Çünkü kadınlar bir kez soğuyup vazgeçti mi o işin geri dönüşü olmuyor. Peki bir erkek kadının ondan soğuduğunu nasıl anlayabilir? Bu aslında bir süre gözlem yaparak kolaylıkla anlaşılabilir. Çünkü eşinden soğuyan kadın bunu hareketlerine yansıtacak ve belli edecektir. Eşinden soğuyan kadın nasıl davranır diye merak eden erkekler için işte önemli o birkaç davranış;

İçerik Tablosu

Cinsel hayatınızın bitmesi

Erkekler için cinsellik çok farklı, kadınlar için çok farklıdır. Kadınlar için cinselliğin büyük çoğunluğunda duygular ön plandadır. Bu nedenle eşini seven ve ondan soğuyan bir kadın bunu cinsel bir birliktelik esnasında ortaya koymaktadır. Eğer bir kadın eşinden soğuduysa artık onunla cinsel bir birliktelik istemeyecektir. Eğer cinsel bir birliktelik zorunda kalıyorsa da bunu aslında istemediğini tüm duygu ve hisleri ile karşısındaki erkeğe yansıtacaktır. Eşinden soğuyan kadınları ele veren ilk ipucu kesinlikle cinsel yaşamda olacaktır.

İlgisiz davranması

İkili ilişkilerde kadınlar her zaman en fedakar ve en ilgili taraf olmuştur. Bir kadın sevdiğinde tüm hayatını size göre endeksleyecek ve bu şekilde bir yaşam düzeni kuracaktır. Ve bir gün sizden soğuduğunda bu düzen tamamen bozulacaktır. Var olan ilgi ve alakanın kaybolduğunu hemen hissedebilirsiniz. Çünkü eşinden soğuyan kadın nasıl davranır merak ediyorsanız, onun sizinle eskiye nazaran ne kadar ilgilendiğine bakmalısınız. Artık kendi başına planlar yapıyorsa, sizinle olmaktansa farklı sosyal ortamlarda zaman geçirmeyi tercih ediyorsa o kadının sizden soğuduğunu düşünebilirsiniz.

Kendine daha çok zaman ayırması

Seven kadınların kendine ait bir yaşantısı yoktur. Erkekler çoğu kez ilişkileri ile birlikte kendilerine ait bir yaşamı birlikte götürebilirken kadınlar böyle değildir. Her ortamda, her sosyal alanda sizle birlikte olmayı ve sizinle zaman geçirmeyi tercih ederler. Eğer bir kadın artık sizinle değil de kendi başına zaman geçirmeyi tercih ediyorsa bu kadın sizden soğumuş demektir. Eşinden soğuyan kadın nasıl davranır diyorsanız, artık kendini daha çok seviyor olmasına alışmalısınız.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments