in

Kahkül Yakışmadı Ne Yapmalıyım?

Kahkül Yakışmadı Ne Yapmalıyım?

Saçlarımız biz kadınların en önemli aksesuarlarından birisidir. Her ne kadar giyim tarzınız çok başarılı ve makyaj beceriniz yüksek olursa olsun, eğer saçlarınız size uygun değilse hep bir adım geride kalıyorsunuz demektir.

Farklı saç modelleri seven kadınlar için en güzel modellerden biriside kahküllerdir. Her zaman modern ve göz dolduran bir havaya sahip olan kahkül her yüz tipine aynı ölçüde yakışmamaktadır. Eğer bir arkadaşınızda gördüğünüz ve çok beğendiğiniz kahküllerden sizde kestirdiyseniz ve size öyle güzel yakışmadığını gördüyseniz en kısa sürede bir çözüm bulma arayışına girebilirsiniz. Ve kahkül yakışmadı ne yapmalıyım sorusunun yanıtını araştırabilirsiniz.

Bu durumda karşımıza çıkan ilk basit çözüm kahkül saçını yok edebilmek için toka yardımı ile arka tarafa doğru toplayabilirsin. Uzun lafın kısası kuaför çıkısından sonra kahkül modelinin sana yakışmadığını düşünüyorsan saçını ortadan ayırabilir, iki yana atabilir veya tel toka ile saçını toplayabilirsin.

 

Kahkül Yapıldıktan Sonra Geri Düzeltilebilir Mi?

Kahkül birçok kadın için oldukça riskli bir modeldir. Çünkü kesildikten sonra uzun bir süre kahkülden kurtulmak pek mümkün olmayacaktır.  Kahkül bir kez kesildikten sonra geri düzelmesi mümkün olmayan bir durumdur. Kahkülden tamamen kurtulabilmek için saçınızın uzamasını beklemek zorunda olduğunuzu bilmeniz gerekmektedir. Ancak bazı birkaç yöntemle tam olarak olmasa da bazı ufak tefek düzeltmeler yapabilirsiniz.  Eğer bunları doğru şekilde uygulayamaya karar verip kendinize bir miktar zaman ayırabilirseniz kahkül görüntüsünün yok olmasını sağlayabilirsiniz. Her ne kadar saçınızı eski haline dönüştürebilmeniz mümkün olmasa da toplama, yana atma ve ayırma taktikleri ile eski görüntünüze kolaylıkla kavuşabilirsiniz. Her gün gerçekleştirdiğiniz bu yöntemler ile perçemlerinizin uzadığını ve kısa zaman içerisinde eski haline döndüğünü de gözlemleyebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments