in

Kitap Hediye Notları

kitap hediye notları

En özel ve en güzel hediyelerin başında kitaplar geliyor. Hem aileye, hem arkadaşlara hem de sevgiliye alınan kitapların aslında çok derin ve özel bir anlamı oluyor. Kitap okumayı seven kişilere yapılan bu güzel jestin en güzel tamamlayıcısı ise şüphesiz ki kitap hediye notları oluyor. Ve en az bir kitap hediye almak kadar ince ve düşünceli bir davranış olarak biliniyor. Bu davranışı yapan kişilerin her zaman ince ruhlu olduğu düşünülüyor.

Hediye edilen kitapların ilk sayfalarına yazılan ve içerisinde derin anlamlar barındıran notlar bazen kitaptan seçilen manidar bir paragraf olabiliyor. Bazen de hediye eden kişinin tamamen içinden gelen ve aktarmak istediği duygular olabiliyor.  Ancak yazılan not aslında her ne olursa olsun, hediyeyi alan kişinin kalbine mutlaka dokunuyor. Hediye edilen kişiye verilmek istenilen mesaj ve anlatılmak istenen değer hem kitap hediye ederek hem de içine çok özel kitap hediye notları yazarak en iyi şekilde anlatılıyor.

En Özel Kitap Hediye Notları

Eğer size kitap hediye edilmesinden haşlanıyorsanız içine yazılacak olan bir notun ne denli değerli olduğunu da en iyi anlayanlardan birisi olursunuz. Ve karşınızdaki insana bir hediye alırken ilk tercihinizi hep kitaplardan ve içine yazılan kitap hediye notları tarafından kullanırsınız. Eğer almış olduğunuz hediye kitapların içine ne tür notlar yazacağınızı bilemiyorsanız size bazı önerilerimiz olacak;

  • Bu kitabı gördüğümde ilk aklıma gelen kişi sen oldun. Umarım beğenirsin..
  • Ama gözler gerçeği göremez ki, yüreği ile aramalı insan..
  • Yalnızlığın hükmü yalnız kalbedir. Kalbin hep güneşle dolsun.
  • Okuduğun her sayfada bizi tekrar tekrar yaşaman için sana küçük bir hediye aldım. Umarım her satırında bizden minik izler bulursun.
  • Seyahat ettiğim kitaplarda sadece diğer dünyalara değil, kendi dünyama da girdim. Umarım kendi dünyanı bulmanda sana da ışık olur.
  • Umarım bu kitap senin içindeki kitap aşkını daha da körükler. O zaman aşk kazansın.
  • En güzel mürşidin ilim, en iyi arkadaşın kitap olsun; güvenilir dostun kağıt kalem olsun, en hakiki tanığın adalet, tek korktuğun Allah olsun; başarın daim olsun.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments