in

Rüyada Ev Almak Ne Manaya Geliyor

Rüyada ev almak, rüya sahibinin birtakım hedefleri olduğunu gösterir. Bu hedefleri için de bazı davranışlarda bulunacağı öngörülür. Rüya tabircileri rüyada ev almak bu rüyayı kişinin beklentilerine göre hareket edeceği şeklinde yorumlamışlardır.

Bazı rüya tabircilerine göre bu rüyayı gören kişiler çok başarılı işlere adını yazdıracak ve ekonomik açıdan büyük refaha ulaşacak demektir. Tüm hayatı boyunca da mutlu ve huzurlu yaşam geçirecek olan bu kişilerin çevresindekiler de hep iyi niyetli kişiler olacaktır.

Rüyada Caminin Yakınında Ev Aldığını Görmek

Rüyada cami yanında ya da yakınında bir ev aldığını gören kimsenin dini anlamda hayırlı ve yüksek bir mertebeye ulaşacağına, tüm hayatı boyunca hayırlı işler peşinde koşacağına, iyi olan her kişinin başı sıkıştığında ona yardım edeceği manasına gelir. Eğer rüyayı gören kişinin aldığı ev ucuz yollu bir ev ise hayatı boyunca kendi kendine yetebilecek güçte olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Büyük ve Bahçeli Bir Ev Aldığını Görmek

Rüyada bahçeli ev aldığını görmek, Rüya sahibinin rüyasında büyük ve bahçeli bir ev aldığını görmesi ise yepyeni bir yaşam kurulması manasına gelir. Yeni atılacak olan adımlarda ve her türlü işte başarılı olunacağı anlamına gelir. Eğer rüyanızda büyük bir ev alırsanız fakat oradan başka bir yere taşınır iseniz bu kurduğu ve gerçekleşmesi için çok çabaladığı ve gerçekleşmesini çok istediği bir şeyin ne yazık ki gerçekleşmeyeceği anlamına gelir. Büyük ev almak eğer ev lüks bir ev ise zenginliğe de işaret eder.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments