in

Rüyada Fırtına Görmek Ne Anlama Geliyor

Rüyada fırtına görmek her ne kadar korkunç bit rüya gibi gelse de aslında bu rüyanın anlamı genel olarak iyi ve güzeldir. Bu rüyayı gören kişinin hayatında güzel, iyi şeyler olacak demektir. Değişikliklere gidecek olan bu kişi hayatına iyi huylu kişileri alacaktır. Fakat bazı rüya yorumcuları bu rüyayı ailesinden ya da akrabalarından birisinin ölüm haberini alacağı şeklinde yorumlamış, iş ya da okulda başarısızlıklar yakındadır demektedirler.

İçerik Tablosu

Rüyada Fırtınaya Yakalandığını Görmek

Bu rüya hayattaki kötü değişikliklere yorumlanmıştır. Eğer bu fırtına her yeri darmaduman etmeyi başarmış bir fırtına ise bu durum yaşanacak olan değişikliğin çok köklü olacağına işaret etmektedir.

Yoğun bir iş temposuna sahip olan bu kişi alacağı ya çok iyi ya da çok kötü bir haber ile hayatını değiştirecektir.

Rüyada Şiddetli Fırtına Görmek

Rüyasında şiddetli bir fırtına gören kişi bazı kötü olaylarla karşılaşacak şeklinde rivayet edilmiştir. Bu sebeple gelişebilecek olan olumsuz olaylara hazır olmalıdır.

Rüyada Karlı Fırtına Görmek

Rüyasında hem kar hem fırtına ikisini birlikte gören bir kişi ya olumlu ya da olumsuz bir değişiklik olacaktır şeklinde anlamlandırılmıştır. Fakat eğer bu fırtına şiddetli gerçekleşmiş ise bu olumsuz yorumlanır.

Rüyada Rüzgarlı Fırtına Görmek

Eğer kişi rüyasında fırtınayı rüzgarlı ve şiddetli görmüşse bu olumsuz anlamı olan bir rüyadır. Büyük şanssızlıkların kendisini beklediğini ve bu yüzden de mutsuz olacağı psikolojisinde dalgalanmalar olacağı şeklinde tabir edilmiştir.

Rüyada Evin İçinde Fırtına Görmek

Rüya sahibi gerçekleşen fırtınayı evinin içinde görmüşse ve mallarına zarar gelmişse bu rüya gerçek hayatında da ekonomik olarak zarar göreceği ve kıskançlıklarda bulunacağı olayların gerçekleşmesine işaret eder.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments