in

Rüyada Kadın Görmek Ne Manaya Geliyor

Rüyada kadın görmek, genel manada iyi bir şekilde anlamlandırılmıştır. Rüyada görülen kadın iyi niyetli bir kadın ise bu rüya iyi ve hayırlı bir iş gerçekleşecek, kötü niyetli bir kadın ise olumsuz kötü olaylar gerçekleşecek ve bu dönem de yakın demektir.

İçerik Tablosu

Rüyada Suratsız Kadın Görmek

Rüyasında suratı görünmeyen bir kadın gören kimse yakın zaman içinde çok derinden sarsılacağı olaylar yaşayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada kadın gören kişinin hayatında pozitif olaylar gerçekleşecek demektir. Fakat eğer kadın yaşlı ve kötü niyetli ise bu tam tersi yani olumlu olaylar olacaktır. İyi niyetli ve güzel bir kadın her zaman iyi şekilde yorumlanmıştır.

Rüyada Kadını Açık Görmek

Rüyada açık kadın görmek, özellikle açık olmaması gereken uzuvları açıkta ise hayırlı bir rüya değildir. Bu kişi yaşantısında bazı sevaplar işlerse bu sefer bu rüya hayırlı şekilde yorulmuştur.

Rüyada Kapalı Kadın Görmek

Rüyasında yüzü görünmeyen bir kadın gören kimse yaşantısında bir olay yüzünden şüphede kalacak demektir.

Rüyada Güzel Kadın Görmek

Rüyada güzel bir kadın gören kişinin tüm işleri pozitif, karlı ve hayırlı olacak demektir. Bu kişi bir işe girişecekse işin sonunda çok başarılı olacak anlamına gelmektedir. Bol kazanç ve ferahlık evinden eksik olmayacak olan bu kişinin ailevi huzuru da daim olacaktır.

Rüyada Hasta Kadın Görmek

Rüyada bir kadını hasta olarak görmek yakın zamanda gelecek olan bazı sıkıntılara işaret etmektedir. Ya iş hayatında ya da aile yaşantısındaki birtakım sorunların varlığı söz konusudur veya olacaktır.

Rüyada Kadın Öldürmek

Rüyasında kadını öldürdüğünü gören kimsenin hayatına birisinin girmesi ile işlerinin bozulacağına işaret etmektedir. Bu sebeple de rüya sahibi agresif ve gereğinden çok sinirli olacak demektir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments