in

Rüyada Taşınmak, Taşındığını Görmek Ne Anlama Geliyor

Rüyada Taşınmak

Rüyada taşınmak, o kişinin  hayatında değişiklikler olacak demektir. Rüya sahibi kendisini nerede ve kiminle güvende hissediyorsa oraya gidecek demektir.

İçerik Tablosu

İş hayatında ya da eş seçimlerinde değişiklik olacak demektir. Rüyayı gören kişinin ruh halinde bazı değişiklikler varsa bu normaldir yakın zamanda geçecektir. Yaşamış olduğu ya da yaşayacağı sıkıntılardan bir kişinin yardımı ile kurtulacağına düze çıktığında da kendisine yardım eden kişiye bol miktarda para vereceğine yorulur. Rüyasında uzun zamandır yaşadığı evden ayrılan rüya sahibi de çok köklü olan bir değişikliğe yol açacak demektir. Başka bir şehre gitmek başka bir şehirde yaşamaya karar vermek ise çok sevdiği insanlardan uzak kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada Eşya Toplamak

Rüyasında taşınmak için eşya topladığını gören kişi önemli bir karar alması gerekeceğine işaret eder. Alacağı karar yanlış olursa çok üzüleceği doğru olursa da çok fazla sevineceği anlamına gelir. Eğer kişi rüyasında taşınırken mutlu olduğunu görmüş ise bu geleceğinin parlak olduğu anlamına gelmektedir. Yaşanacak olaylar rüya sahibini çok mutlu edecek ve beklentisinin de üstünde olacak demektir.

Rüyada Aniden Taşınmak

Rüyada aniden taşınmak; sürpriz olaylarla karşılaşmaya, lüks hayata ve işte mevkisinin yükseleceğine işaret etmektedir. Taşındığı ev kötü ve rutubetli ise gelirinin düşmesine işaret etmektedir. Geliri düşecek olan bu kişinin aile yaşantısında da bazı sorunlar olacaktır.

Rüyada Bir Evden Başka Bir Eve Taşınmak

Rüyada görmüş olduğunuz hem taşınılan ev hem de taşındığınız ev lüks ise bu zenginliğe ve bol rızka delalet etmektedir.

Rüyada Büyük Bir Evden Küçük Bir Eve taşınmak

Bu rüyanın yorumu daha çok psikolojiktir. Bunalımlı bir sürece girecek olan rüya sahibi sevdikleri sayesinde bu süreci atlatacaktır.

Rüyada Küçük Bir Evden Büyük Bir Eve Taşınmak

Bu da psikolojik açıdan değerlendirilen bir rüyadır. Kötü olan ruh halinden iyi bir ruh haline geçiş yapacak demektir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments