in

Saç İçin Soğan Suyu Kullananların Yorumları

Saç İçin Soğan Suyu Kullananların Yorumları

Son dönemlerde popüler bir uygulama olan, saç için soğan suyu kullanma çoğunlukla olumlu yönde etkiler vermektedir. Saç için uygulanan soğan suyu, kullanan kişilerin yorumlarına göre olumlu etki veren bir maske çeşididir. Soğan suyu maskesini, 3 4 adet soğanı, su içerisine koyarak ocağa koyun ve kaynamaya başlayınca altını kapatıp ılımasını bekleyin. Hazırladığınız karışımı 2 günde bir düzenli bir şekilde saçlarınıza uygulayın. Soğan suyu maskesini kullanan kişilerin, benzer yorumları bulunuyor. Çoğunluk sayıda kişinin memnun kaldığı soğan suyunun, saçınıza birçok farklı etkisi vardır.

Soğan suyu içerisinde bulunan vitaminler sayesinde saçı besleyerek, saçın daha canlı ve bakımlı görünmesini sağlar. Kullanan kişilerin yorumlarına göre, saçları gürleştirir, saç dökülmelerinin önüne geçer, saçların daha hızlı bir şekilde uzamasını sağlar, saçların daha parlak görünmesini sağladığı ve saçlara daha dolgun bir görünüm kattığı yorumlar arasındadır.

Soğanın içerisinde bulundurduğu, C ve B vitamini, kükürt ve lif bakımından zengin olduğu için saçlarınıza çok fazla faydası bulunmaktadır. Saç için soğan kürü kullanan kişilerin, bu uygulamadan olumlu sonuçlar aldığı, yorumlardan da belli oluyor. Ayrıca kullanan kişilerin yorumuna göre, soğanın kaynadığı için, saç üzerinde herhangi bir kötü koku yapmadığı da belirtiliyor.

Soğan suyu kullanan bir kişinin yorumuna göre, soğan suyunun saçı uzattığını ve gürleştirdiğini, fakat saçların ucunu da kuruttuğunu ve yıprattığını belirtmiştir. Sizin saç yapınıza göre de farklı etkiler veren, soğan suyu maskesini saçınıza kullanarak, saçınız için uygun olup olmadığını kolayca anlayabilirsiniz.

Soğan suyunun saç dökülmesini azalttığı etkisi de, kullanan kişilerin yorumları arasında bulunmaktadır. Kullanan bir diğer kişinin yorumuna göre, saçı yumuşattığı, canlı bir görünüm kattığı ve saçların daha gür bir şekilde uzadığı belirtiliyor.

Soğan suyu maskesini, saçını uzatmak isteyenlerde çok fazla kullanıyor. Soğan suyunun saç üzerinde uzatma etkisinin olduğu, ve saçları gürleştirdiği de denenmiştir. Soğan suyunu sprey şeklinde kullanarak, düzenli bir şekilde saçınıza uygulayabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments