in

HarikaHarika SevdimSevdim

Patates Suyu Kullananların Yorumları

Yemeklerimizin vazgeçilmezi patateslerin suyunun da sağlığa faydalı olduğunu biliyor muydunuz? Eğer patates suyunun sağlığa yararlarını ve patates suyu kullananların yorumlarını merak ediyorsanız, patates suyu kullananların yorumları adlı yazımıza göz atmanızda fayda var.

İçerik Tablosu

Patatesi neredeyse soframızdan öğünlerde eksik etmeyiz. Böreklerden, sulu yemeklerden, kızartmalarda da kullandığımız patates suyunun sağlık bakımından birçok faydası bulunmaktadır. Patatesin suyunu çıkartıp içtiğinizde vücudunuzda oldukça olumlu etkileri görebilirsiniz. Şimdi gelin bu olumlu etkilere bir göz atalım.

Patates Suyu Kullananların Yorumları, Patates Suyu Faydaları

Sindirim Sisteminizin Dostudur

Patates suyu ile kabızlık, bağırsak ağrıları gibi sindirim sisteminizde oluşan sağlık sorunlarını rahatlıkla çözebilirsiniz.

Vücudunuzdaki Toksitleri Temizleyin

Patates antioksidan bakımından oldukça zengin bir besindir. İçerisindeki bu antioksidanlar sayesinde karaciğer, safra da oluşan ürenin giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Cildinizi Gençleştirin

Patatesin içeriğindeki nişasta ile teninizde yer alan sivilcelerden ve lekelerden rahatlıkla kurtulabilirsiniz.

Patates Suyu Kullananların Yorumları

Ayşe M**********S, Kahramanmaraş, 33 Yaşında

Günlerdir bağırsak ağrılarından yakınıyordum. Bir nebze de olsa patates suyu içerek bu ağrıların biraz daha azaldığını gördüm. Karnımın ağrısı benim için artık bir kabus olmuştu fakat patates suyu ile artık rahat bir şekilde günüme devam edebiliyorum.

Hilal S***********M, Sinop, 41 Yaşında

Vücudumda son günlerde lekeler baş göstermiştir. Bu lekeleri ne yapsam geçiremiyordum. İnternette ise patates suyu kullananların yorumlarını okudum ve lekelerden bende kurtuldum.

 

Subscribe
Bildir
guest

3 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
seden
2 yıl önce

bende deneyeceğim bakalım nasıl bir etkisi olacak pek zararı olacak bir şeye de benzemiyor sonuçta patates ama her şeyin aşırısı zarar

mehtap
mehtap
2 yıl önce

gözle görünür bir etki yapacak mı bende merak ediyorum

Vedat
Vedat
Reply to  mehtap
2 yıl önce

Denedin mi? Herhangi bir olumlu, olumsuz durum oldu mu?