in

Saçına Çam Terebentin Kullananlar

SAÇINA ÇAM TEREBENTİN KULLANANLAR

Terebentin çam ağacının reçinesi olarak biliniyor. Ağaçtan ayırarak kullanılan terebentinin içeriğinde piren, reçine asidi ve kokofan adında maddeler bulunuyor. Renksiz bir yapıya sahip olan terebentin kokusu gayet güzeldir. Çam terebentin yağı Kozmetik olarak kullanılıyor. Bu madde özellikle saç bakım ürünlerinde oldukça etkili oluyor. Saçına Çam Terebentin Kullananlar saçlarında oluşan problemlerin giderildiğini söylüyor. Çam terebentin kullanımı zararsız olan bir üründür.

İçerik Tablosu

Çam Terebentin Hakkında

Çam terebentin saç dökülmesi ya da kepek sorunu olanlar için kullanılması durumunda faydalı oluyor. Saç üzerine uygulanan çam terebentin yağı tıbbi müdahale gerekmeyen saç sorunlarında şikayetlerin giderilmesine faydalıdır. Bu terebentin yağı saça direkt olarak uygulanabileceği gibi şampuanların içerisine eklenerek de kullanılıyor. Ürün herhangi bir şekilde yan etkiye sahip değildir. Saçına Çam Terebentin Kullananlar üründen memnun kalıyor. Terebentin yağı saçlar dışında vücut içinde kullanılabilen stres azaltıcı etkiye sahip bir üründür. Terebentin yağının romatizmal ağrılara da fayda sağladığı biliniyor.

Terebentin Yağının Faydaları Nelerdir?

Saçına Çam Terebentin Kullananlar en çok faydayı saçlar üzerinde gördüklerinden bahsediyor. Sağlıklı saçlara sahip olmak isteyenler terebentin yağı kullanmalıdır. Bu yağ saçın uzamasına katkı sağlayıp saç dökülmelerini azaltıyor. Ürün saçlarda yaşanan kopmaları engelliyor ve kepek sorununu gideriyor. Şampuanlarınızın içerisine 25-30 damla kadar çam terebentin yağı ekleyerek kullandığınızda şampuanın içerisindeki maddelerin saçınıza verdiği zararı azaltmak mümkündür.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments