in

SevdimSevdim

Seni istiyorum diyen erkek

Seni istiyorum diyen erkek

 

Kadınlar erkeklerin hep masum bir sevgi ile onlara yaklaşmasını ister. Kalpten gelen derin ve anlamlı bir sevgi her kadının karşısındaki erkekte beklemiş olduğu bir şeydir. Bazı erkekler kalpten ve yürekten severken bazı erkekler ise kadınları sadece cinsel bir obje olarak görür ve o şekilde yaklaşır. Bu tür bir yaklaşım her kadın için gurur kırıcı bir durumdur. Özellikle ilişkinin ilk başlarında bunu anlayan ve hisseden kadın yaşadığı hayal kırıklığı ile o ilişkiyi geride bırakacaktır.

Eğer karşınızda seni istiyorum diyen erkek varsa ve bunu size ilişkinin ilk günlerinde söylüyorsa bir kadın olarak bu duruşa karşı tüm önlemlerinizi almalısınız. Size kalpten bir sevgi vermek yerine cinsel bir obje olarak bakmayı seçen bu erkek için tüm değerlendirmeleri yapmalı ve bir an önce ona karşı olan tavrınızı takınmalısınız. Çünkü seni istiyorum demek sevgiden ve aşktan önce cinsel olarak sana yaklaşmak istiyorum demektir. Ve kadınların kalpleri için bu tür bir söylem biraz ağır olmaktadır.

 

Beden dili ile seni istiyorum demek

Birçok erkek söz ile hareket etmekten çok beden dili il ene istediğini karşısındaki kadına anlatabilmektedir. Bir kadına direk olarak seni istiyorum demek oldukça zor ve cesaret gerektiren bir durumdur. Bu söze karşılık olarak kadınlardan alınacak yanıtlar hep ters gelecektir. Bu cüretkâr yaklaşımdan ziyade birçok erkek karşısındaki kadına bu kadar açık olmak yerine hareketleri ile bazı şeyleri anlatmayı tercih etmektedir.

Birçok bilim insanı erkeklerin seni istiyorum derken nasıl bir beden dili kullandığı üzerine birçok yazı hazırlamıştır. Beden dili ile kendini hemen ele veren erkekler cinsel bir dürtü ile karşısındaki kadına seni istiyorum mesajını çok hızlı şekilde vermektedir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments