in

Erkek arkadaşımı seviyorum ama ayrılmak istiyorum

Erkek arkadaşımı seviyorum ama ayrılmak istiyorum! Ne çelişkili bir yaklaşım öyle değil mi? Nasıl olur, yani bir insan hem sevip hem nasıl ayrılmak isteyebilir. Saçmalık bu diyorsanız, demeden önce bir kez daha düşünmelisiniz. Çünkü bu gerçekten mümkün olabilen bir durumdur. Hem çok sevip hem de birlikte yapamayacağını düşünen ve bunun için ayrılmak isteyen çok çift var.

İçerik Tablosu

Eğer bir kadın erkek arkadaşımı seviyorum ama ayrılmak istiyorum diyorsa öncelikle duygulardan çok mantığın önde geldiği kendini gösteriyor. Yaşamlarında her zaman mantıklı olan ve duygularına çok yer vermenden yaşamayı tercih eden akıllı kadınlar bu cümleyi kurabiliyor. Eğer erkek arkadaşınızın onaylamadığınız birçok davranışı varsa bir süre sonra ortada olan sevgi sizin için ıstırap olacaktır. Oysa en akıllıca adım ondan ayrılmaktır.

Peki, erkek arkadaşımı seviyorum ama ayrılmak istiyorum demek için ne tür davranışların olması gerekiyor. Kadınlar bu tür bir tercih yaparken oldukça zorlanıyorlar. Bu zor duruma düşmelerine hangi davranışlar neden oluyor? İşte kadınları ayrılmak zorunda bırakan o durumlar;

Maddi imkanlar

Maalesef günümüz ilişkilerinde maddiyat oldukça ön plana çıkıyor. İnsanlar birlikte oldukları kişilerin iyi denecek düzeyde maddi imkanlara sahip olmasını tercih ediyor. Birçok kadın var olan ilişkisinde erkek arkadaşını sevse bile maddi imkanı zayıf olursa ayrılmayı tercih ediyor.

Kıskançlık düzeyi

Bazı erkekler çok kıskanç olabiliyor. Özgürlüğüne düşkün olan ve kendi ayakları üzerinde durabilen kadınlar bu kıskanç tavırları kabul edemiyor. Erkek arkadaşının kısıtlamaları ve kıskançlıkları yüzünden birçok kadının hayatı kabusa dönebiliyor. İşte bu durumda kadınlar erkek arkadaşımı seviyorum ama ayrılmak istiyorum diyebiliyor.

Arkadaş çevresi

Erkekler arkadaş çevresine kendini çok kaptırıyor. Eğer kaliteli ve seviyeli bir arkadaş grubu varsa ne hoş ama bir de serseri ve zararlı bir çevreye sahipse işte bu süreçte erkeklerde çok büyük değişimler oluyor. Eğer hayatınızdaki erkeğin iyi bir arkadaş çevresi yoksa, bu çevre onu birçok kötülüğe sürükleyebiliyor. Kadınlar bu durumdan hiç hoşlanmıyor. Sürekli arkadaş çevresi ile zaman geçiren ve aslında iyi bir insan olmasına rağmen çevreden etkilenen erkekler can sıkıcı olabiliyor. İşte bu durumda kadınlar erkek arkadaşımı seviyorum ama ayrılmak istiyorum diyebiliyor.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments