in ,

Sevgili Fotosuna Yapılan Yorumlar

Sevgili Fotosuna Yapılan Yorumlar

Her insan sevdiği kişi tarafından güzel sözler duymak toplum içinde davranışıyla kendisini onure etmek ister. Bu durum birçok çiftler arasında çok önem arz etmektedir . Bazı insanlar sevgisini yazılara kolay dökebilmekte bazıları ise bunu çok iyi bir şekilde yapmaktadır. Genellikle bu duruma kadınlar daha çok ilgi göstermektedir. Paylaştığı bir fotoğrafın  altına sevdiği kişi tarafından yapılan güzel yorumlar onu çok mutlu etmekte ve kişinin listesinde olan arkadaşlarının yanında daha iyi biz izlenime sahip olmaktadır. Her çiftin konuşma tarzı kendi aralarında ki ilişkiye  göre  farklılık gösterebilir. Yapılan yorumu veya orada ki bir kelime onlar arasında ki bir şifre olabilir .

Burada önemli olan kişinin yaptığı yorumla karşıda ki insana değer verdiğini ve onu sevdiğini gösterme düşüncesidir. Yorumların yanına koyulan emojiler de daha da anlam katmaktadır içerisinde bulundukları duruma. Fotoğraf da diğer kişilerin görmediği veya fark etmediği bir detayı görmek yorumlarda buna değinmek  de çok hoş bir davranış olmaktadır. Yorum yaparken toplum içerisinde ki konuşma tarzına uyumlu yapmak örnek teşkil etmesi açısından önemlidir.

Kendi içlerinde birbirlerine yükledikleri anlamları veya bir sevgi sözcüğünü de yorumların arasında kullanarak ilişkiyi farklı boyuta taşımaktadır. Her ilişkinin yaşayış biçimi bir başka ilişkiden çok farklı olabilir. Kişiler kendi karakterlerine yakın ilişkiler yaşamaktadır. Bu durum da çiftler arasında farklı kelimeler oluşmasına sebep olmaktadır. Fotoğraf paylaşımı yaparken sevdiği insanla foto atan kişinin karşılığında da böyle bir şey yapmasını veya fotoğrafın altına güzel bir yorum yapmasını bekler. Her insan için önem durumu farklı olmakla birlikte birçok çift bu konuda büyük tartışmalar yaşamaktadır. Bazı insanlar karşıda ki insan istediği veya hoşlandığı için yapmaktadır. Bu da o insana çok değer verdiğini göstermenin en güzel yoludur. Bu durum karşılıklı olduğunda ilişkide huzurlu bir ortam oluşacaktır.  Yorum yaparken içtenlikle yapılması ve sevgi ifadeleri içermesi önemlidir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments