in

Yakışıklı Erkeklere Yapılan Yorumlar

YAKIŞIKLI ERKEKLERE YAPILAN YORUMLAR

Görüntüye önem veren her kadının hayali yakışıklı bir erkektir. Bazı kadınlar her ne kadar görüntüye önem vermiyorum diyor olsa da içten içe yanına yakışacağını düşündüğü bir erkekle beraber olmak ister. Yakışıklı bir erkeğe sahip olan kadınlar yakışıklı erkeklere yapılan yorumları merak ediyor. Yakışıklı Erkeklere Yapılan Yorumlar erkeklerin de oldukça ilgisini çekiyor. Erkekler kendilerine yapılan yorumlara çok ilgi göstermiyor gibi davransa da gerçek öyle değildir.

Günümüzde birçok sosyal medya platformu üzerinden sürekli fotoğraflar paylaşılıyor. Bu fotoğraflara insanlar yorumlar yapıyor. Yorumu yapan erkek ya da kadın olsun, fotoğraf sahibi güzel yorumlar alıp ruhunun okşanmasını istiyor. Yakışıklı Erkeklere Yapılan Yorumlar kim tarafından yorum yapıldığına göre değişiklik gösteriyor. Mesela erkeğe yapılan yorum sevgiliden geliyor ise daha farklı içerikte ve daha tatmin edici olabiliyor. Erkeğe sevgilisi tarafından sevgi sözcükleri eşliğinde görüntüsüne yorum yapılması erkek için mutluluk verici olabiliyor. Örneğin bir kadın benim yakışıklı erkeğim, çok hoşsun gibi yorum yaptığında erkeğin mutluluğu tarifsiz oluyor.

Beğenilmek herkesin hoşuna gider. Bazen görüntünüz, bazen karakteriniz, bazen de karizma ve sempatik oluşunuz beğeniliyor olabilir. Hangisi beğeniliyor olursa olsun bu son derece olumlu bir his yaratır. Kız arkadaş, eş ya da sevgili dışında erkeklere arkadaşları da tanıdığı diğer insanlarda yorum yapabiliyor. Yakışıklı Erkeklere Yapılan Yorumlar yine bir erkek tarafından yapılıyor ise yorum yapılan kişinin egosu yükselebiliyor.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments