in

Sevgili gibi davranıp arkadaşız diyen erkek

Sevgili gibi davranıp arkadaşız diyen erkek en can sıkıcı erkek tipidir. Hele bir de bu erkeğe çok aşıksanız sizin için hayat oldukça zor demektir. Bir türlü aranızdaki ilişkiyi anlayamayacak ve nasıl davranacağınızı bilemeyeceksiniz. Kalbiniz ve gönlünüz sevgili olmak isterken, onun arkadaşça bir hareketi ya da iması ile tüm dünyanız başınıza yıkılacaktır.

Eğer sevgili gibi davranıp arkadaşız diyen erkek ile karşı karşıyaysanız kendinizi mutlaka koruma altına almalısınız. Duygularınızla oynanmasını ve zor anlar yaşamayı istemiyorsanız bu tür bir ikili ilişkide çok kontrollü davranmalısınız. Onun size sevgili gibi yaklaştığı bir anda tüm yelkenleri suya indirip savunmasız kalmamalısınız. Çünkü her an bu moddan çıkıp bir arkadaş moduna geçebilir. Ve sizi hisleriniz ve duygularınızla birlikte öylece ortada bırakabilir.

Aşık olduğunuz erkek arkadaşız diyorsa

Eğer hayatınızda sevgili gibi davranıp arkadaşız diyen erkek varsa ve ona çok aşıksanız bu duygularınıza gem vurmayı bilmelisiniz. Onu kendinize aşık etmeden ve sizi her zaman bir sevgili gibi görmesini sağlamadan da açığa çıkarmamalısınız. Evet bu oldukça zor bir süreç olacaktır. Yoğun duygularınız varken, bir de size arada sevgili gibi davranıyorken ona karşı koymak sizi zorlayacaktır. Ancak unutmayın ki bu tür bir davranışın altında çok önemli nedenler yatmaktadır.

Aşık olduğunuz erkek size sevgili gibi davranıyor ama arkadaş olduğunuzu söylüyorsa öncelikli olarak size hangi ortamlarda sevgili gibi davrandığını analiz etmelisiniz. Sizden başka kimse yokken, baş başa kaldığınızda sevgili gibi davranıyorsa bu elbette güzel bir şey. Ancak arkadaş ortamına girdiğinizde size arkadaş gibi yaklaşıyorsa bir şeyleri gizlemek istiyor demektir. Arkadaş ortamında sizinle duygusal bir bağı olduğunu saklamak istene bir erkeğin bu hareketinin altında birden çok amaç olabilir.

Sevgili gibi davranıp arkadaşız diyen erkek aslında her zaman tehlikeli olmuştur. Duygularınızın bu erkek tarafından incitilmesi an meselesidir. Bu tür erkeklerden ne kadar uzak kalırsanız, o kadar mutlu ve huzurlu olursunuz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments