in

Sevgilimin Gönlünü Nasıl Alırım?

Sevgilimin Gönlünü Nasıl Alırım?

İlişkiler karşılıklı olarak anlayışa sevgiye ve sadakatle bağlı olarak ilerlerler. Karşınızdaki insanı sevmeniz durumunda onu kırmaktan ve üzmekten çekinirsiniz. Onun sevmediği şeyleri yapmaktan kaçınır ve ona zarar vermek istemezsiniz. Ancak bazen karşınızdaki kişiyi istemsiz bir şekilde kırabilir veya üzebilirsiniz. Sevgilinizin size olan yaklaşımından ve tavırlarından size kırgın olduğunu veya kızdığını kolaylıkla anlayabilirsiniz. Sonrasında da sevgilimin gönlünü nasıl alırım diye düşünmeye başlarsınız. Böyle durumlarda araya çok uzun bir süre girmeden hemen elinizden geleni yapmalısınız. Çünkü araya zaman girdikçe kırgınlıklar ve kızgınlık var gittikçe büyür ve affedilmesi zor hale gelirler. İlk başlarda ufak bir özürle bile affedilebilecek olan konular zaman içerisinde ne yaparsanız yapın affedilmeyecek hale gelirler.

Karşınızdaki kişiye bir hata yapmanız durumunda ondan mutlaka özür dilemelisiniz. Ancak bunu laf olsun diye değil gerçekten içinizden geldiği ve pişman olduğunuz için yapmalısınız. Sevgiliniz gerçekten pişman olduğunuzu ve üzüldüğünüzü anladığında sizi affetmesi çok daha kolay olacaktır. Aynı şekilde sevgilinize ufak jestler yaparak da onun kırgınlığını ve kızgınlığını hafifletebilirsiniz.

Sevgiliden Nasıl Özür Dilenir?

Sevgililer birbirlerinin sevdikleri ve sevmedikleri şeyleri detaylı olarak bilirler. Ancak bazen istemeden de olsa karşımızdaki kişiye üzdüğümüz zamanlar olabilir. İşte böyle durumlarda sevgilimizin neden hoşlandığını iyi bilmeli ve ona göre onun gönlünü alabileceğimiz jestler düşünmeliyiz. Maddi değeri yüksek olan hediyeler özür dilemek için çok da uygun hediyeler değildirler. Onun yerine gerçekten içten ve samimi bir özür dilemek bile çok daha kıymetli olacaktır. Karşınızdaki kişiye onu ne kadar sevdiğinizi ve yaptınız şeyden dolayı pişmanlık duyduğunuzu mutlaka anlatmalısınız.

Sizin pişman olduğunuzu ve üzüldüğünüzü gördüğünde size karşı yumuşayacaktır. Bu noktadan sonra onun sevdiği ve yapmaktan hoşlanacağı bir aktivite bulabilir ve birlikte eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Bu sayede aranızdaki gerginlik kısa sürede geçecektir. Ayrıca çok istediği veya önemsediği bir şey de ona ince bir düşünce ile hediye edebilirsiniz. Hediye konusuna gelmişken kendi elinizle hazırlamış olduğunuz manevi değeri yüksek olan hediyeler böyle durumlarda çok daha kıymetli bir hale gelir. Sevgilinizi düşündüğünüzü ve önemsediğinizi ona belirttiğinizde ve gösterdiğinizde aranızdaki kırgınlık çok kısa bir sürede geçecektir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments