in

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Örnekleri, Tavsiyeleri

Sevgiliye doğum gününde hangi mesaj yazılır? Doğum gününde sevgiliye yazılabilecek güzel mesajlar nelerdir? Sevgiliye doğum günü mesajı, doğum günü kutlama mesajları… Sorularına cevap olabilecek mesaj örneklerini sizin için listeledik.

“Sen doğmasaydın senin gibi bir güzelliği görmemiş olurdu bu gözlerim iyi ki doğmuşsun. Ve iyi ki benim yanımda olmuşsun.”

“Günüm oldun ,gecem oldun; uykuma düşman, kalbime dost oldun. İyi ki benim oldun. doğduğun gün kutlu olsun.”

“Değerlisin değerlim. Günlerden en sevdiğim senin doğduğun gün çiçeğim.”

“Yarama yar buldum. Gönlüme taht kurdun. Bana nasib olmak için sen bugün doğdun.”

” Kutlama var bugün! Yürüdüğün yollarda, ağacın dallarında. Kuşlar bile farkında senin doğduğun bu anda.”

” Seni tanıyana kadar doğum günüm benim doğduğum andı. Senden sonra anladım asıl doğmak sevilmek ve sevmekmiş. İşte o tam da bu yüzden ben bugün seninle doğdum ve biz iyi ki doğduk.😊”

” Mesafeler olsa bile aramızda bahane etmem ben sana. Belki bugün olmasa da elbet bir gün geleceğim sana . Nice mutlu yıllara.”

” Seni unuttum sanma, kalbimi bozup atma. Gecenin ortasında hiç beklemediğin bir anda. Hep aklımda olduğunu bil diye. Sen hep gül diye . Güllerle dolu bir ömür geçir diye. Nice mutlu senelere.🌹🌹🌹

Doğum günü kutlama mesajları, duygusal mesajlar.

” Yirmi dokuz harfle birçok kişi bir çok şey anlatır belki ama ben değil be güzelim. En sade ve en doğal haliyle. Sen bana geldin ya sen iyi ki doğdun be güzelim.”

” Herkesin bir kusuru var elbet. Benim de kusurum çok sevmek. Bugünün hatırına vardı ya yollarına gül dökmek. Sen doğdun gün soldu tüm güller.”

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments