in

Sevgiliye Verilecek Cezalar

sevgiliye verilecek cezalar

Kadın erkek ilişkilerinde iki sevgilinin her an anlaşabiliyor olması hayli zor bir durum. Birçok ilişkide sürekli olarak tartışmaların ve atışmaların olduğu biliniyor. Bu tür sorunlu ilişkilerde çiftler bir çözüm arayışına giriyor. İlişkiyi düzene koyabilmek ve yapılan hataların bir daha yapılamasını sağlamak için çözüm olarak ilişkide cezalandırma yoluna giden çiftlerin sayısı ise oldukça fazla. Sevgiliye verilecek cezalar bazı ilişkiler için umut ışığı oluyor. Ve bu cezalardan ders almayı başarılabilenlerin ilişkisinde düzelmeler yaşanıyor.

Bazıları için sevgiliye verilecek cezalar çok işe yarar gibi görünmese de aslında ilişkisine ve sevgilisine değer veren ve ondan kopmak istemeyen herkes için bu cezalar oldukça işe yarar bir hal alıyor. Ancak bu süreçte verilen cezanın ne olduğu ve en önemlisi ne kadar süre geçerli olduğu çok önemli. Sadece zamanında ve tadında verilen cezalar faydalı oluyor. Bu nedenle doğru yerde ve doğru zamanda verilmeyen ve çok uzatılarak tadı kaçan cezaların ilişkilerde yaratacağı olumsuz etkiler göz ardı edilmemeli.

Sizde sevgilinize bazı nedenlerden dolayı kızdıysanız ve sevgiliye verilecek cezalar konusunda bir araştırma yapıyorsanız size bazı tüyolar verelim. İşte en etkili cezalar;

Yokluğunuzla İmtihan Edin

Eğer karşınızda sizin yokluğunuza dayanamayan bir sevgiliniz varsa, ona istediklerinizi yaptırabilmek için verebileceğiniz en iyi ceza yokluğunuzla imtihan olacaktır. Elbette her ufak sorunda onu yokluğunuzla baş başa bıraktığınızda artık bir süre sonunda bununla baş edebilmeyi öğrenecek ve yokluğunuz çok ta etkili bir ceza olmayacaktır. Bunun için sadece büyük olaylarda sevgiliye verilecek cezalar arasında en etkili olan yokluğunuz olacaktır.

Size Ulaşmasını Engelleyin

Sevgilinizle sürekli sorunlar yaşıyorsanız ve artık bu sorunlarla uğramadığınızı düşünüyorsanız onları ortadan kaldırmanın yollarını aramalısınız. Sevgilinizde rahtız olduğunuz ne varsa, ona kızdığınızda sessiz kalmanız ve size ulaşmasını engellemeniz en etkili cezalardan birisi olacaktır. Ancak bu tür bir yaklaşımla var olan sorunlarını tek tek ortadan kaldırabilirsiniz. Çünkü sizden uzak kalmayı istemeyen ve sessizliğinizden korkacak olan sevgiliniz hatalarını düzeltme yoluna gidecektir. Atmış olduğu her bir adımda size ulaşamıyor olması onu yeterince üzecek ve korkutacaktır.

Unutmayın! Sevgiliye verilecek cezalar ilişkinizin sorunsuz olabilmesi için gereklidir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments