in

Thincal Kullananların Yorumu

THİNCAL KULLANANLARİN YORUMU

Thincal, endokrin uzmanları tarafından hastalara verilebilen, reçete ile satılan bir ilaçtır. Bu ilaç obezite hastaları için kullanılıyor. Obezite hastalarına verilen ilaç zayıflama ilacı olarak günden güne kullanıcısını artırıyor. Bu ilaç tıbbi bir zayıflama ilacı olduğu için fazlaca rağbet görüyor. Kilolu olan herkes zayıflama umudu için Thincal Kullananların Yorumu nasıl takip ediyor. Aşırı kilolu olan bireylerin bu ilacı kullanarak egzersiz ve diyet eşliğinde bir ayda 2-3 kilo verebileceği biliniyor.

İçerik Tablosu

Thincal Neye İyi Gelir?

Thincal Kullananların Yorumu incelendiğinde obezite hastalarının bu ilacı kullandığı anlaşılıyor. Thincal sadece aşırı kilo konusunda kullanılan bir ilaç değildir. Zayıflamanın yanı sıra hazımsızlık, kabızlık, şişkinlik gibi rahatsızlıkların tedavisi için de kullanılıyor. Bu tür rahatsızlığı olan hastaların ilacı doktor kontrolünde ve düzenli olarak kullanması gerekiyor. İlacın kullanımına dikkat edildiği takdirde kısa zamanda hastalığınıza şifa oluyor.

Thincal Yan Etkileri Nelerdir?

Her ilaçta olduğu gibi bu iaçta da bazı yan tkiler bulunuyor. Tam anlamıyla zayıflama için kullanılabileceği düşünülen bu ilaç, düşünüldüğü şekilde ciddi oranda bir zayıflatma vaat etmiyor. Ayrıca ilacın kontrol dışı kullanımında safra kesesinde taş oluşumu başlayabiliyor. Eğer hastanın böbrek taşı gibi bir sorunu var ise bu ilacı kullanması durumunda böbrek taşında büyüme oluşabiliyor. Thincal Kullananların Yorumu ilk etapta yeni kullanmaya başlayanlarda ilacın baş ağrısı yaptığı yönündedir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments