in

Zayıfım ama gıdım var

Zayıfım ama gıdım var

 

İçerik Tablosu

Gıdı insanların estetiksel görünümleri açısından oldukça önemlidir. Kilolu insanlarda zaten var olan gıdı çoğu zayıf insan için de önemli bir sorundur. Zayıfım ama gıdım var diyen birçok insan bu estetiksel sorunla nasıl başa çıkabileceği konusunda araştırma içerisindedir. Güzelliğinize gölge düşüren gıdı probleminiz basit birkaç yöntem ile çözülebilmektedir. Bunun için her gün düzenli olarak sizlere söylenilen egzersizleri yapabilir ve 8 hafta gibi bir sürede gıdınızın toparlanmasını ve yok olmasını sağlayabilirsiniz. Ya da giyim, makyaj ve saç konusunda bazı hilelere başvurabilir ve gıdı sorununuzu tolere edebilirsiniz.

Masaj

Yüz masajı eğer düzenli olarak yapılırsa iki ay gibi bir sürede sizlere istediğiniz görünümü sunacaktır. Bu masaj sayesinde her gün düzenli olarak çalıştırmış olduğunuz yüz kaslarınız hem sarkmaları önleyecek, hem de daha derli toplu ve ince bir yüze sahip olmanızı sağlayacaktır. Özellikle gıdı bölgesinde oluşan sarkmalar ve hoş olmayan görünümler bu bölgeye uygulanan masajlar sayesinde kısa sürede toparlanmalar gösterecektir.

Makyaj Hileleri

Son dönemlerde makyaj ile yüzlerde çok güzel görünümler elde ediliyor. Bazı makyaj hileleri sayesinde yüzünüzün kusurlu bölgelerini kolaylıkla yok etme şansı yakalayabiliyorsunuz. Zayıf ancak gıdı sorunu olan kadınlar için bazı makyaj hileleri sayesinde güzel görüntüler elde edebilirsiniz.

Saç modeli

Sahip olduğunuz doğru aç modeli yine yüzlerinizde yer alan kusurları kapatabilme yönünde size avantajlar sunabilmektedir. Eğer gıdınız varsa ve bundan rahatsızlık duyuyorsanız boyun ve dekotlte bölgenizi daha uzun gösterebilecek katlı saç seçimleri sizin için ideal olacaktır. Boyun ve gıdınızı açıkta bırakacak kısa ve bob modeli olarak bilinen saç kesimleri gıdınızın daha çok göze çarpmasına neden olacaktır. Eğer gıdınızı gizlemek istiyorsanız onu gizleyecek saç modellerini tercih etmelisiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments