in

2 Katlı Sade Görümümlü Villa Modelleri

Kütüphane Evi: Hindistan'da Güzel ve Huzurlu Bir Ev
Kütüphane Evi: Hindistan'da Güzel ve Huzurlu Bir Ev

Sakin bir ortamda inşaa edilmiş güzel bir villa modeli örneğidir. Kütüphane Evi: Hindistan’da inşaa edilmiştir. Küçük havuzlu sade görünümlü huzurlu bir ev tasarımıdır.

Üç kişilik bir aile Hindistan’ın Bangalore şehrinde yaşıyor ve rahat, işlevsel ve güzel bir ev istiyordu. Evin sahipleri, 13.000 metrekarelik bir alana sahip üç yatak odalı bir ev için nispeten küçük bir program istediler.

Sahibi, genç bir kızı olan bir girişimci-sanayici ile evli olan Bohemyalı bir yazardır. Aile, bahçenin yanı sıra yağmurun yağmasını izlemek için güzel bir veranda ile hayatın stresinden uzak huzurlu bir ev istedi.

Ev, “planında farklı ruh halleri olan, ölçeği modüle eden ve girdiğinizde bir sürpriz unsuru yaratan ve ilerledikçe bir keşif süreci” olan Kütüphane Evi olarak adlandırılıyor. Mekan katmanlarına sahip evin farklı alanlarına uzandığı için eski ve yeni arasında bir bağlantı var.

Kütüphane, aile için farklı aktiviteleri bir araya getiren mekanın merkezi olduğu için eve Kütüphane Evi deniyor. Aynı zamanda ders çalışmak, uzanmak, müzik dinlemek, piyano çalmak, eğlenmek ve diğerleri için mükemmel olan rahat bir yerdir.

1-Library-House.jpg Khosla Associates Library House cam dış cephe açık yerleşim alanları açık kitaplık alanı yemek alanı kitaplığı  library tavan kafesleri bilardo alanı yemek alanı minimalist oda walkway yeşil çim lounge havuz alanı Library House Khosla Associates’in eve yaptıkları gerçekten şaşırtıcı! Açık plan düzeninin yanı sıra mekanların kesintisiz bağlantısını seviyoruz.Tüm evin görünümü, özellikle huzurlu ve stressiz bir ortam sağlamak amacıyla, ailenin ihtiyaçlarına kesinlikle uyacaktır..

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments