in

Modern Gösterişli 2 Katlı Ev – Villa Modeli

Sao Paulo, Brezilya'daki Çekici Modern Toblerone Evi
Sao Paulo, Brezilya'daki Çekici Modern Toblerone Evi

Sao Paulo, Brezilya’daki Çekici Modern Toblerone Evi. Modern  villa modeleri örneklerinde ilk sıralarda yer alabilecek güzel, farklı bir tasarım. Modern evler, şık hatlara sahip benzersiz bir tasarıma sahiptir ve daha çok işleve odaklanır, ancak hepsi görsel olarak çok hoş görünür.

Elbette bu tarz evleri daha çok görmeyi bekliyoruz çünkü modern evler trend olmasının yanı sıra pratik ve çok güzel. Bugün size Toblerone Evi adında başka bir modern ev göstereceğiz. Bu görsel olarak çarpıcı modern ev, Brezilya, São Paulo’da bulunan iki farklı seviyeli üç yatay beton levhadan oluşuyor.

Birinci kat, beton kirişlerle sınırlandırılmış ahşap bir kutu tarafından desteklenen geniş sürgülü cam kapılara sahip çok açıktır. Birinci katta oturma odası, tesisat ve mutfaktan oluşan ana yaşam alanlarını görebilirsiniz. Bu arada, ikinci katta daha özel alanları görebilirsiniz. Evin üst kısmında üç yatak odası, bir çalışma odası ve bir sinema odası bulunmaktadır. 1-Toblerone-House.jpg Stockholm, İsveç Toblerone Evi dış görünüm house view kapalı üst seviye açık cam düzeni  teras modern şömine merdiven şömine Cam duvar kapıları çalışma alanı dış malzemeler çelik sütun hafif ortam bahçe aydınlatması Toblerone House

Kesinlikle katılacaksınız Bana bu evin muhteşem bir modern konut olduğunu.Arsanın uzunlamasına biçimdeki şekli, eve yemyeşil bahçeler için yeterli alan sağlar. Evin mimarisi sade çizgilerle sade ama mekanlar aslında çok karmaşık..

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments