in

Ahşap Ev Modelleri – Ahşap Köy Evi

Montana'da Modern Rustik Tunken Pioneer Log
Montana'da Modern Rustik Tunken Pioneer Log

Ahşap sevenler için oldukça güzel bir ev modelidir. 2 Katlı köy villa modeli sayılabilecek bir ev tasarımıdır. Tamamen ahşap olarak inşa edilmiştir. Ahşap Ev modelleri arayanlar için örnek olabilecek bir tasarımdır.

Rustik evler, hem iç hem de dış mekanlarda ahşap ve diğer doğal malzemeler kullanıldığı için farklı bir güzelliğe sahiptir. Daha önce başka rustik evlere yer verdik ve hepsi doğal güzellikleri nedeniyle muhteşem görünüyor. Ancak bu günlerde rustik evlerin güzel yanı, bugün sunacağımız bu ev gibi modern işlevlere sahip olmaları.

The Tunken adlı bir dağ rustik kütük kabini, Hamilton, Montana’da 160 dönümlük bozulmamış vahşi doğada yer almaktadır. Birinci sınıf zanaatkarlar tarafından hazırlanmış altı yatak odası ve dört banyosu ile 7.746 metrekare alana sahiptir. Ev, karla kaplı Bitterroot zirvelerinin dramatik manzarasına sahip çok sayıda inzivaya sahiptir.

Bu arada, mutfak eğlence için inşa edildi ve son teknoloji cihazlar ve bir uşak kileri ile evin odak noktası. Ayrıca el yapımı avizeler ile tonozlu tavanlara sahip harika bir odaya sahiptir.

Bu ahşap ev modelleri arayanlara örnek olacak yapı için , Ahşap döşeme, doğu kıyısındaki demiryolu sehpalarından ve ahırlardan elde edilen 200 yıllık geri kazanılmış ahşaptan inşaa edilmiştir.

Oturma odasında, sosyal toplantıların yapılabileceği ve büyük bir odun yanan kaya şöminesinin etrafında toplanmış bir alan var. Tunken Pioneer Log Montana Kuzey Scottsdale, Arizona Tunken Pioneer Günlüğü mutfak  koridor ebeveyn yatak odası banyo merdiven kids yatak odası rustik yatak odası ahşap kemer girişi dış ev tasarımı mavi yatak odası yemek alanı yaşam alanı The Tunken Pioneer Log

Güzel bir iç mekanın yanı sıra, şömineli eğlence için açık bir alana da sahiptir.Ana evin yanı sıra evden ayrı iki misafirhane, bir ahır ve harika su özellikleri var. Bu muhteşem rustik kabini Pioneer Log Homes tasarladı. Emin olun bir kez içeri girince daha da rahatlamış hissedeceksiniz..

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments