in

21 mayıs hangi burç – 21 mayısta doğanlar hangi burç grubundadır ?

İnsanların doğum tarihlerine göre mensup oldukları burçlar belirlenir. Bazı belirli tarihlerde doğan insanlar ise burçlarını belirlemekte zorlanırlar. Buradaki ana sorun böyle zamanlarda doğan insanların iki burç sınırları arasında kalmalarıdır. Eğer sizde 21 mayısta bu dünyaya gözünüzü açtıysanız ve burcunuzu merak ediyorsanız, 21 mayıs hangi burç adlı yazımıza göz atabilirsiniz.

İçerik Tablosu

21 mayıs hangi burç?

21 Mayıs tarihinde doğan insanlar boğa burcu grubunda yer almaktadırlar. Dahası 21 Nisan ve 21 Mayıs arasında doğan ve doğacak olan tüm insanlar da boğa burcuna mensupturlar.

21 mayısta doğan insanların genel özellikleri nedir?

21 Mayıs tarihinde doğan insanların özellikleri de diğer burçlar arasında dikkat çekicidir. Boğa burçları fedakar, sabırlı, sıcakkanlı ve sorumluluk sahibi özellikleriyle bilinirler. Boğa burcu insanları Venüs tarafından yönetildiğinden mantık yerine balık burçları gibi duygularıyla hareket ederler. Buna rağmen yaşamlarının sonuna kadar sabit fikirlere sahip olan boğa burcu bu özelliğiyle kendine özgü bir yapı çizer.

21 mayıs hangi burç, Boğa burcu olumsuz özellikleri

Boğa burçları olumlu özelliklere sahip olabileceği gibi kötü özelliklere de sahiptirler. Bu özellikler arasında en ağır basanlar hantallık, kıskançlık ve aşırı derecede inatlaşma vardır.

Boğa burcunun iyi ilişkiler kurabileceği diğer burçlar

21 mayıs hangi burç bağlamında oğlak, yengeç ve başak burçları ile boğa burcu oldukça iyi ilişkiler kurabilmektedir. Bu burçlar ile kurduğu ilişkiler sorunsuz ve kalıcı olma özelliği taşırken bir yandan da sağlam temeller üzerine oturtulmuş bir arkadaşlık da görülebilmektedir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments