in

23 ekim hangi burç – 23 ekimde doğanlar hangi burç

23 Ekim zamanında doğan insanlar astrolojide yer alan hangi burca mensup olduklarını öğrenme esnasında kafa karışıkları yaşamaktadır. 23 Ekim zamanında doğan insanlarda oluşan bu kafa karışıklığı olağandır. Eğer sizde 23 Ekim zamanının hangi burca ait olduğunu öğrenmek istiyorsanız 23 ekim hangi burç adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

İçerik Tablosu

23 ekim hangi burç ?

23 Ekim zamanında doğan insanlar akrep burcuna mensuplardır. Akrep burcu astrolojide gezegenlerin hareket ve konumuna göre 23 Ekim ve 21 Kasım tarihlerinde ve bu tarihlerinde arasında doğanları kapsamaktadır.

23 ekim hangi burç bağlamında ise bu tarihte doğan insanlar kendilerini bazen terazi burcu olarak görebilmektedirler. Bu tarih yanılgılarının hiçbir doğruluğu olmadığı gibi astrolojide 23 Ekim zamanında doğanlar kesinlikle akrep burcudur.

Akrep Burcu Hangi Özelliklere Sahiptir?

23 ekim hangi burç sorusuna verdiğimiz cevap olan akrep burcunun zaman aralığı kadar kendisi de ilginç bir burçtur. Kararlı, kariyer sahibi, dikkatli, çalışkan gibi olumlu özellikleri gösteren bu burç iki cins arasında da cazibeli olma özelliği ile de çevredeki bakışları üzerine toplamaktadır. Aynı zamanda aşırı alıngan ve kıskanç olan akrep burcu bencil özellikleri ile de ortamlarda hemen kendini belli etmektedir.

Akrep Burcu Hangi Burçlarla İyi Anlaşır?

Toprak grubu burçları arasında yer alan başak, oğlak ve boğa ile oldukça iyi anlaşan akrepler bu burçlara sahip olan insanlar iyi arkadaşlık ilişkileri kurmaktadır. Diğer burçlarla ise ilişkilerinde her zaman bencil olan akrep burcu diğer burçlar tarafından bazen sevilememektedir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments