in

70 kilo olan kadınlar nasıl görünüyor

Geçmişten geleceğe kadınların en önemli sorunlarının başında kilo problemleri geliyor. Özellikle son yıllarda şekilciliğin çok daha arttığı dönemler yaşıyoruz. Ve artık kadınların kilo problemleri artarken bunu kendilerine dert etme yaşları düşüyor. Eskilerden gelen bir söz bulunuyor. Bir dirhem et bin ayıp örter diyen eski neslin yerinde artık yeller esiyor. Ve kadınlar için kilo takıntısı çoğu kez ruhsal sorunları da beraberinde getiriyor. Kaç kilosun diye sorulduğunda belirli bir rakamın üzerinde kilosu olan kadınlar bundan çekiniyor. 70 kilo olan kadınlar ve hayata bakışları aslında bunu çok net gösteriyor.

70 kilo olan kadınlar rakamsal olarak fazla bir kiloya sahip olduğunu düşünüyor. Oysa burada dikkate alınması gereken detay vücut kilo endeksi oluyor. Yani 1.55 boyundaki bir kadının 70 kilo olması ile 1.75 boyunda olan bir kadının 70 kilo olması arasında elbette çok önemli bir farklılık bulunuyor. Ancak bu değerlendirmeler yapılırken genel standartlar göz önüne alınıyor. Ülkemizde kadınların ortalama boyunun 1.60 ve 1.65 olduğu düşünülürse 70 kilo bu boyda olan kadınlar için biraz fazla kalıyor. Bunun için 70 kilo olan kadınlar nasıl görünür sorusu için boya göre bir yorum yapmak her zaman en doğrusu oluyor.

70 kilo olan kadınlar nasıl giyinmeli

70 kilo kimi kadına göre çok bir kiloyken, kimisi için en ideal kilo olabiliyor. 70 kilo olan kadınlar için boy uzunlukları çok önemli bir etken oluyor. Bununla birlikte elbette bölgesel olarak kilo dağılımı da kadınların görünüşünü önemli ölçüde etkiliyor.

70 kilo olan kadınlar nasıl giyinmeli sorusunun birçok alt kategorisi bulunuyor. 70 kilo olan uzun boylu kadınlar manken edasına sahip oluyor. Bir de o kilo vücutlarına orantılı bir şekilde dağılmışsa bu kadınlara bakmaya doyum olmuyor. Ve o kadınlar ne giyerse giysin, her şeyi çok güzel bir şekilde taşıyabiliyor.

70 kilo olan kadınlar eğer kısa boylu ise giyim konusunda biraz özenli ve dikkatli olmaları gerekiyor. Vücut tiplerine göre onlara en yakışan modellerde giyim tarzını seçmeleri gerekiyor.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments