in

Eşine en sadık kadınlar hangi ülkede yaşıyor

Aldatma konusunda erkeklerle kadınlar arasındaki farklar yavaş yavaş kapanıyor. Artık kadınlar da en az erkekler kadar aldatmaya meyilli ve bu yönde davranıyor. Bunun tüm nedenleri elbette her ülkede farklı çalışmalarla araştırılıyor. Aldatan kadınlar ve neden aldattıkları konusunda yapılan anketler birçok detayı da gözler önüne seriyor. Aldatan kadın sayısı arttıkça erkekler aldatmayan kadınları araştırmaya başlıyor. Ülke bazında yapılan değerlendirmelere bakıldığında eşine en sadık kadınlar hangi ülkede yaşıyor konusunda birçok bilimsel sonuç karşımıza çıkıyor. Ülke bazında yapılan araştırmalara göre her ülke kadınlarının aldatma konusunda göstermiş olduğu davranışlar büyük farklılıklar gösteriyor.

Eşine en sadık kadınlar hangi ülkede diye yapılan birçok anket bulunuyor. Yine aldatan kadınların en yoğun olduğu ülkeler de yapılan anketlerle açıklanıyor. Ve bu anketlere göre eşlerine ne sadık olan kadınlar İspanyollar olarak biliniyor. İspanyol kadınların büyük çoğunluğu eşlerini ya da sevgililerini aldatmayı seçmiyor. İtalya ve İspanya’da yaşayan kadınlar % 30 gibi düşük bir oranla ancak diğer tüm ülkelere karşı yüksek bir oranla eşlerine ne sadık kadınlar olarak biliniyor.

Eşine en sadık kadınlar hangi ülkede bunu öğrendikten sonra gözler en çok aldatan kadınlara yöneliyor. Ve bir firmanın 26 ülkede yapmış olduğu bir araştırmaya göre eşlerini aldatan kadınların en yoğun bulunduğu ülke Gana olarak karşımıza çıkıyor. Ganalı kadınların %62’si eşlerini ya da sevgililerini aldattıklarını itiraf ediyor. Ganalı kadınlardan sonra ikinci sırayı Tayland’lı kadınlar alıyor. Ve alman kadınlarının da eşlerini aldatan kadınlar olduğu çeşitli anketlerde yer alıyor. Ancak tüm bu ülkelerde yapılan araştırmaların sonuçlarına ülke kadınlarından her zaman büyük bir tepki geliyor.

Kadınlar eşlerini neden aldatıyor

Erkeklerin eşlerini aldattığı bir dönem kapanıyor ve artık aldatma denildiğinde cinsiyet ayrımı yapılamıyor. Çünkü kadınlar da erkekler gibi eşlerini ve sevgililerini aldatmayı seçiyor. Eşine en sadık kadınlar hangi ülkede olduğunu tespit etmeye yönelik yapılan anket çalışmalarında aynı zamanda kadınların eşlerini neden aldattıkları da sorgulanıyor. Elbette çok basit birkaç neden karşımıza çıkıyor. Aldattıkları erkeklerin eşlerinden daha yakışıklı olması, daha güçlü olması, maddi tarafının ağır basması ve cinsel tatminsizlik olarak görülüyor.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments