in

Açlık Otu İle Zayıflayanlar

AÇLIK OTU İLE ZAYIFLAYANLAR

Açlık otu sinameki otunun çeşitleri arasında yer alır. Özellikle birçok diyet programında açlık otu tercih edilir. Bu bitki Hindistan, Çin ve Pakistan bölgelerinde yaygın olarak yetişir. Detoks çayı olarak da açlık otu kullanılır. Açlık Otu İle Zayıflayanlar daha fit bir vücuda sahip oluyor. Açlık otu vücudun dengeli bir şekilde kilo kaybetmesine yardımcı oluyor. Birçok diyetisyen tarafından oluşturulan diyet programlarında açlık otu tavsiye edilir.

İçerik Tablosu

Açlık Otu Hakkında

Açlık Otu İle Zayıflayanlar diyet programlarında bu bitkiyi genel olarak çay şeklinde tüketiyor. Açlık otu baz alınarak üretilmiş olan çaylar diyet programlarına eklenebilir. Birçok uzman açlık otunun 10 günden fazla tüketilmesini tavsiye etmiyor. Bunun sebebi bitki içerisinde bulunan sennosides maddesidir. Uzun kullanımlarda bu madde bağırsak astarını tahriş edebiliyor. Risk grubunda sayılan kronik hastalar, hamileler ve 65 yaş üstü kişiler açlık otunu ancak bir uzman tavsiyesi ile kullanmalıdır.

Açlık Otunun Faydaları

Uzmanlar tarafından yapılan tavsiye üzerine Açlık Otu İle Zayıflayanlar bu bitkinin tansiyonu düzenleyici bir etkisinin olduğundan da söz ediyor. Açlık otu bağırsak hastaları ile savaşmada oldukça etkilidir. Sindirim ve boşaltım sisteminde açlık otunun birçok olumlu faydası bulunuyor. Tüketildikten sonra bitkinin hızlı bir şekilde vücutta yağ yakmaya başlaması ile ve tokluk hissi vermesi kısa süre içerisinde bu bitkiyi kullananların zayıflamasını sağlıyor.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments