in

Ankara Kayseri Kaç Km Ne Kadar Sürer

Ankara Kayseri arası çok sık kullanılan bir güzergâhtır. Hem Ankara’dan direk Kayseri’ye gidenler tercih etmektedir. Hem de Kayseri’den geçerek Malatya, Adıyaman, Kahramanmaraş gibi illere gitmek isteyenler bu yol güzergahını kullanmaktadır. Bu güzergâhta bir yolculuk planlayan herkes Ankara Kayseri kaç km diye bir araştırma yaparak ne kadar süre içerisinde bu yolu tamamlayacakları konusunda bilgi sahibi olmak isterler. Aynı zamanda bu güzergahta hangi il veya ilçelere uğrayacakları konusunda da fikir edinmek isterler.

Ankara Kayseri kaç km diye merak edenler için bu güzergah 325 km olarak belirlenmiştir. Karayolu ile yapılan tüm yolculuklarda kat edilen yol olarak 325 kilometre bir mesafe söz konusudur. İdeal olan ortalama hızlarda bu yolu tamamlayabilmeniz için yaklaşık olarak 3 saat 48 dakika gibi bir süreye ihtiyacınız olacaktır. Bu süre için D260 karayolu üzerinden bir hesaplama yapılmıştır.

Ankara Kayseri Yol Güzergahı

Ankara Kayseri yol güzergahı oldukça işlek bir bölgededir. Birçok önemli şehri birbirine bağladığı gibi direk yolculuklarda da çok kullanılmaktadır. Ankara Kayseri kaç km diye bir araştırma yaptığınızda karşınıza hem karayolu olarak hem de havayolu olarak bir mesafe çıkmaktadır. Karayolu olarak Ankara Kayseri arası 325 kilometredir. Bu mesafe havayolu olarak 264 km’ye denk gelmektedir.

Eğer Ankara ve Kayseri arasında bir yolculuk yapacaksanız ve bu mesafeyi en kısa ve en rahat şekilde nasıl giderebiliriz? Bunu merak ediyorsanız Ankara Kayseri kaç km şeklinde birçok bilgilendirme yapılmaktadır. Karayolu olarak mesafe havayolu mesafesine göre daha uzak olsa da bu iki şehir arasında yapılacak en ideal yolculuk karayolları yolculuğu olacaktır. Çünkü havayolları açısından oldukça yakın bir mesafe olan bu iki şehir arasında uçak seferi bulunmayabilmektedir. Ya da İstanbul aktarmalı olarak seferler tanımlanabiliyor. Aktarma olduğunda hem yol km olarak hem de saat olarak oldukça uzuyor.

Ankara Kayseri kaç km ve en ideal şekilde nasıl yolculuk yapılır diye merak edenler için 325 km olan bu mesafeyi kendi aracınızla ya da otobüslerle çok keyifli bir şekilde ve rahat bir seyirde alabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments