in

Ayakkabı Kutusundan Ne Yapılabilir – Ayakkabı Kutularınızı Muhteşem Tasarımlara Dönüştürün

Evlerimizdeki ayakkabı kutularını artık ortaya çıkarma vakti geldi. Ben bu ayakkabı kutuları ile ne yapacağım diye soruyorsanız bizce bir kez daha neler yapabileceğinizi düşünün. ” Ayakkabı kutusundan ne yapılabilir ” adlı yazımıza göz atarak, sizde ayakkabı kutularınız ile ortaya muhteşem tasarımlar çıkartabilirsiniz.

İçerik Tablosu

Ayakkabı Kutularınızı Hediye Kutularına Dönüştürebilirsiniz

Eski bir ayakkabı kutunuzun dış katmanını renkli kağıtlar, kumaşlar ve benzeri dekorasyon ürünleri ile rahatlıkla kaplayabilirsiniz. Daha sonra bu kutuyu bir hediye kutusunu haline getirip arkadaşlarınıza doğum günlerinde aldığınız hediyeyi bu kutunun içerisine koyup armağan edebilirsiniz. Kendi özel eşyalarınızı kutunun içinde saklamanızda sizin tercihinize kalmış.

Küçük Şarj İstasyonları Harika Olacak

Telefonların ve elektronik cihazlarınız için ayakkabı kutularınızı şarj istasyonuna dönüştürebilirsiniz. Kutunu içerisine çoklu priz alıp yerleştirip daha sonra kendi şarj aletlerinizi kutunu içerisine koyabilirsiniz. Yaptığınız delikler şarj aletlerinin ucunu ve prizin kablosunu çıkartarak bu uçları gerekli yerle bağlayabilirsiniz. Şarj istasyonu dış katmanını ise dilediğinizce süslüyebilirsiniz.

Ayakkabı Kutusundan Projeksiyon Yapmak İnanılmaz Olmalı

Ayakkabı kutunuzun önüne aldığınız özel yansıtıcı camlara göre delik açıp kutunuzun içerisine telefon koyarak sonuçları görebilirsiniz. Yarattığınız küçük projeksiyon sayesinde telefonunuzda küçük görüntüleri harika bir şekilde izleyebilirsiniz. Ayakkabı kutusundan ne yapılabilir sorusu için en iyi fikirlerden biri olabilir.

Anneleriniz Buna Bayılacak

Evdeki ip ürünlerini saklamak için ayakkabı kutularını kullanabilirsiniz. Böylelikle her zaman ihtiyacınız olduğunda iplere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Hatta tasarladığınız bu ürünü dekoratif amaçlı mekanlarınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kalemleriniz Bir Arada Dursun

Ortalıkta dolaşan kalemlerden rahatsızsanız ayakkabı kutuları sizin için kurtarıcı olabilir. Hem de bu kutular sayesinde istediğiniz kalemlere hemen ulaşacak ve asla değerli kalemlerinizi kaybetmeyeceksiniz. Ayakkabı kutusundan ne yapılabilir konusu için harika bir seçenek olabilir.

Ayakkabı Kutularından Langırt Yapmak Mı?

Ayakkabı kutularınızda langırt oynamaya ne dersiniz? Langırt masasındaki minyatür futbolcular için çubuklara takılan mandalları kullanabilir. Kale delikleri için ayakkabı kutusunda delikler açabilir. Top için ise pinpon yahut türevi topları kullanabilirsiniz.

Ayakkabı Kutu Kapağı İle Kendi Labirent Oyununuzu Oluşturun

Tasarladığınız labirenti küçük karton parçaları ile ayakkabı kutunuz üzerinde tasarlayabilirsiniz. Kapağınızın alt veya üst kısmına da bir delik açarak misket benzeri kürelerle labirentinizi bitirmeye çalışabilirsiniz. Çok eğlenceli olacağından eminiz.

Ayakkabı Kutularınızı Oyuncak Mekanlara Dönüştürün

Aykkabı kutunuzla bir şeyler tasarlarken sınırınız yok. Kendi hayal gücünüzle dilediğinizce oyunak mekanları yaratabilirsiniz. Diğer minyatür oyuncakları da bu mekanların içerisine koyup eğlenebilirsiniz. Yetişkinler için minyatür bir dekor olabilirken, çocuklar içinde güzel oyun alanları olabilir. “Ayakkabı kutusundan ne yapılabilir” diyorsanız, bu oyuncak mekanları iyi bir alternatif olacaktır.

Ayakkabı Kutularından Müzik Aleti Yapınca Çok Şaşıracaksınız

Çocuklarınız için ayakkabı kutularınızı kullanarak ilkel müzik aletleri ortaya çıkarabilirsiniz. Ayakkabı kutunuza bağlayacağınız lastikler ile bu tasarımı rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Çocuğunuz bu tasarımı çok sevecek.

Duvarlarınız Bu Dekorlarla Daha Şık Görünecek

Hayal gücünüz ile ayakkabı kutu kapaklarınızı dekore edebilirsiniz. Bu tasarım katmanlarında boyalar, kumaşlar kullanabilirsiniz. Daha sonra ise bu eserlere duvarlarınızda yer verebilir, iç mekan dekorasyonunuza katkıda bulunabilirsiniz. Ayakkabı kutusundan ne yapılabilir sorusu için güzel bir seçenek gibi duruyor.

Çocuklarınız Bu Ayakkabı Kutularını Çok Sevecek

Ayakkabı kutuları ile yapacağınız minyatür sahnelerde çocuklarınız için gösteriler düzenleyebilirsiniz. Biraz yorucu olacağından eminiz fakat çocuğunuz buna bayılacak.

 

 

 

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments