in

Bir erkeğin ilgisini çektiğini nasıl anlarsın

Kadınlar her zaman duygularını hemen belli ediyor olsalar da bu durum erkekler için pek de böyle olmuyor. Birçok erkek duygularını saklamak konusunda daha profesyonel davranıyorlar. Bir erkeğin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için biraz dikkatli ve gözlemci olmanız gerekiyor. Aynı zamanda onun hareketlerini iyi yorumlamanız sizin hakkında ne düşündüğü konusunda fikir sahibi olmanızı sağlıyor. Peki bir erkeğin ilgisini çektiğini nasıl anlarsın? Erkekler kendini nasıl ele veriyor. İşte bu konuda sana verilebilecek en doğru tüyolar;

  • Göz teması kurmak ikili ilişkilerde çok önemli bir detaydır. Hoşlanan bir insan karşısındaki kişiden gözlerini alamayacaktır. Elbette herkes göz göze gelebilir bu çok normal diyebilirsiniz. Ancak eğer bir erkek sizinle ilgileniyorsa, kurmuş olduğu bu göz teması hiç de kısa sürmeyecektir. Eğer bir erkek size uzun uzun bakıyor, gözlerini çekmiyor ve bu arada inceden bir gülümseme atıyorsa bu durumdan şüphelenebilirsiniz.
  • Fiziksel temas erkekleri ele veren çok önemli bir diğer detaydır. Hoşlanan erkek karşısındaki kadına dokunmak ister. Bir erkeğin ilgisini çektiğini nasıl anlarsın diye merak ediyorsanız onun sizinle olan fiziksel temaslarını takip edin. Konuşurken kolunuzu tutuyorsa, yanınızdan geçerken yanlışlıkla çarpmış gibi yapıyorsa, sohbet anında elini bir şekilde sizinle temasa geçiriyorsa evet doğru anlıyorsunuz demektir.
  • Bir erkeği ele veren bir diğer ayrıntı siz bir şeyler anlatırken kilitlenip kalmasıdır. Anlatmış olduğunuz şey çok basit bir konu dahi olsa, pür dikkat sizi dinliyorsa bu kişi sizden hoşlanıyor demektir. Siz çok sıradan konuşmalar yaparken sanki çok mühim bir konu varmış gibi kaşlarını kaldırıyorsa ve gözlerini iyice açarak sadece size odaklanıyorsa bu sizinle ilgilendiğinin göstergesidir.
  • Gülümsemek çok içten ve sıcak bir temas şeklidir. Eğer bir erkeğin ilgisini çektiğini nasıl anlarsın diye merak ediyorsanız onun size ne kadar gülümsediğini ölçmeniz yeterlidir. Kalabalık bir arkadaş ortamında ara ara size bakıp anlamsızca tatlı gülümsemeler atıyorsa bu durumu iyi analiz etmelisiniz. Çünkü ancak sizden hoşlanan bir erkek bu duyguları ancak gülümseme gibi saf ve masum bir ifade ile size yansıtacaktır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments