in

Bir Erkek Nasıl Merak Ettirilir?

Kadınlar bazen erkeklerin kendilerini merak etmelerinden hoşnut olurlar. Bir erkek nasıl merak ettirilir? Sorusu ise bu konuda en çok cevabı merak edilen soruların başında gelmektedir. Uzun süreli aşk ilişkilerinde ve flört süreçlerinde kadınların erkekleri merak ettirme istekleri de görülebilir. Birçok kadın ise bir erkek nasıl merak ettirilir ve endişelendirilir konusunda bu durumu yaratmamaktan şikayetçidir. Eğer sizde bu durumdan şikayet ediyorsanız yazımıza göz atabilirsiniz.

İçerik Tablosu

Onun Karşısına Belirli Süre Boyunca Asla Çıkmayın Ve İletişimi Kesin

Erkekler İlişkiler Yahut Flört Süresince Bazen Sıkılarak Partnerlerini Önemsememeye Başlalar. Kaybolan Bu Sevgi Kadınları Çileden Çıkartabilir. Böyle Bir Durum Söz Konusu İse İlişki İçerisinde Olduğunuz Erkekle Hemen İrtibatı Kesmelisiniz. İletişimi Kesmekle De Kalamayıp Asla Onun Olduğu Mekanlara Gitmemeli Ve Karşılaşmamalısınız. Kısa Bir Süre İçerisinde Eğer Erkek Arkadaşınız Sizi Çok Seviyorsa Size Dönecektir. Böylelikle Erkek Sevgilinizi Meraklar İçerisinde Bırakabilirsiniz.

 

Bir Erkek Nasıl Merak Ettirilir Konusunda Altın Vuruş İlgiyi Kesin

İlişkiniz süresince eğer sevgilinize olduğundan daha çok önem veriyorsanız, bu sevgilinizin sıkılmasına neden olabilir. Buna benzer durumlarda erkek sevgilinizin size olan merakı da büyük derecede sekteye uğrayacaktır. Bu durumdan kurtulmak için başvuracağınız en iyi yol partnerinize olan ilgiyi kesmenizdir. Sevgilinize artık önemsiz olduğunu hissettirerek onun size olan merakını eski seviyelere getirebilirsiniz. Bir erkek nasıl merak ettirilir maddeleri arasında yer alan bu işlemi yaparken çok dikkatli olmalısınız. Dikkatsiz ve aşırı derecede ilgi kesme tutumları partnerinizin asla geri dönmemesine sebebiyet verebilir.

 

Sevgilim Benden Soğudu Mu Testi, Bu Test Size Cevabı Söylüyor!

Ulaşılmaz Tavırlar Sergilemeye Çalışırken Tutarsız Olun

Ulaşılmaz tavırlar sergileyerek partnerinizin size olan merakını arttırabilirsiniz. Bu duruma yönelik sergileyeceğiniz davranışlar ve tutumlar çok etkili olacaktır. Ulaşılmaz olduğunuzu sevgilinize her yönüyle hissettirmeye çalışırken, tutarsız olmanızda fayda olabilir. Bir erkek nasıl merak ettirilir bağlamında en dikkat edilecek husus bu tavırları sergilerken erkek sevgilinizi hem önemserken hem de önemsememenizdir. İki tutumun arasında yerleşen bir tavrınız erkek sevgilinizin kafası epey karıştıracaktır. Sonunda da bu kafa karışıklığı size olan merakının yükselmesiyle sonuçlanacaktır.

 

 

 

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments