in

Birini sevip sevmediğini nasıl anlarsın

Sevmek dünyada tadılabilecek en güzel duygulardan birisidir. Bir insanı sevmek ve sevginize aynı ölçüde karşılık bulmak kim istemez ki? Sevmek çok güzel bir duygudur ancak onu hep aynı düzeyde ve sıcaklıkta tutabilmek çok zordur. Bugün çok sevdiğiniz birisine karşı bir ay sonra ne hissedeceğinizin garantisi hiç yoktur. Özellikle uzun süren ilişkilerin en büyük sorunsalı budur. Çok aşık olduğunuz ve sevdiğiniz kadın ya da erkeklere bir süre sonra alışkanlıklardan ötürü ne hissettiğinizi anlayamayabilirsiniz. İşte o zaman akıllara ilk gelen sorunun yanıtını arayabilirsiniz. Birini sevip sevmediğini nasıl anlarsın? Bunun birçok farklı yöntemi vardır. Kendinize bazı sorular sorarak ve bu sorulara cesur ve en doğru yanıtları vererek bu konuya bir açıklık getirebilirsiniz. Peki, o sorular neler mi? Gelin birini sevip sevmediğini nasıl anlarsın konusunda sizi aydınlatacak olan o sorular birlikte göz atalım.

İçerik Tablosu

Sizden ayrılmak istediğini söylerse ne yaparsınız?

Uzun vadeli ilişkilerde artık karşınızdaki insanın varlığına öyle alışmış olursunuz ki, bu sizde bir sıradanlık ve sıkıcılık yaratabilir. Bu düzen sizin bazı duygularınızın yok olmasına da neden olacaktır. Karşınızdaki insana ne hissettiğinizi ve ne düzeyde hisleriniz olduğunu ancak onu kaybetme durumu ile karşı karşıya kaldığınızda anlayabilirsiniz. Bunun için kendinize sormalısınız. Sizden ayrılmak isterse ne yaparsınız? Bu soruya vereceğiniz yanıt sevip sevmediğinizi gösterecektir.

Onda ne buluyorsunuz diye sorulduğunda ne cevap verirsiniz?

Bir insanı sevmek için çok nedeniniz olacaktır. Çok basit şeyler bile onu sevmek için çok önemli ve değerli sebeplerdir. Birini sevip sevmediğini nasıl anlarsın diye merak ediyorsanız kendinize onda ne bulduğunuzu sorun. Sıralayacak binlerce farklı nedeniniz varsa durum ortada olacaktır. Eğer hiçbir şey bulamıyorsanız oturup bir kez daha düşünmelisiniz.

Ondan ayrılmayı hiç düşünüyor musunuz?

Birini sevip sevmediğini nasıl anlarsın diye merak edenler için en önemli karar aşamaları ayrılık dönemleridir. Eğer bir insanı seviyorsanız o sizin yanınızdayken bunu pek anlayamasanız da araya ayrılık girdiğinde doğru yanıtı daha kolay bulabilirsiniz. Eğer elinizde olmadan dönem dönem ondan ayrılmayı düşünürken buluyorsanız kendinizi sorgulamanız gereken şeyler var demektir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments