in

Dağınık saç nasıl yapılır erkek stilleri

Erkekleri için üç öneli bakım unsuru bulunuyor. Bunlar saçları sakalları ve bıyıkları. Sakal ve bıyık çok sık kullanılmasa da erkek saç bakımları ve saç stilleri hayatlarında oldukça önemli bir yer kaplıyor. Tarzını ve görünümünü tamamlayan en önemli etkilerden olan saçlar için erkekler çoğunlukla dağınız saç stillerini tercih ediyor. Peki, bu saç modelleri nasıl yapılıyor. Kadınlar kadar kuaföre düşkün olmayan erkekler evde kendi imkanları ile saçlarını nasıl yapıyor. Kısacası dağınık saç nasıl yapılır erkek stilleri nasıl olur diye merak ediyorsanız işte bazı öneriler;

Dağınık orta boy saç modelleri için öneriler

Eğer kalın telli ve orta boyda zor şekil alan saçlara sahipseniz işiniz biraz zor olabilir. Ama kesinlikle çözümsüz değildir. Dağınık saç nasıl yapılır erkek stilleri arasında orta boy olan saçlar sizi yorsa da, bir kez şekil aldığında en göz alıcı modelin bu model olduğunu da unutmamalısınız.

Orta boyda saçlarınız varsa ve bunların dağınık bir şekilde olmasını istiyorsanız bunun için krem ve şekillendirici ürünler kullanmalısınız. Duşunuzu aldıktan sonra saçlarınız hafif nemli iken bu saç şekillendirici kremlerle saçlarınıza istediğiniz dağınık havayı verebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli detay saçlarınızın ne çok ıslak olması, ne de kuru olmasıdır. Hafif nemli saçlar her zaman en sağlıklı şekil alma sürecidir. Bunun için hafif nemli olan saçlarınızı şekillendirici ürünlerle desteklediğinizde, o an almış olduğu şekil kuruduğunda da kalacaktır. Ve saçlarınız istediğiniz gibi hep dağınık ve göz alıcı olacaktır.

Pratik saç modelleri için öneriler

Erkekler kadınların aksine en pratik şekilde hazırlanmayı tercih ediyor. Bunun için dağınık saç nasıl yapılır erkek stilleri araştırması yaparken en pratik şekilde nasıl yapabilirler bunlara bakıyorlar.

Her erkek 5 dakika içerisinde pratik ve hacimli görünen bir saç modeli kullanmak istiyor. Bu model için saç kesim şekli ilk önemli detay oluyor. Pratik kullanıma uygun bir saç modeline sahipseniz saçlarınızı yana doğru taramanız onların hacimli görünmesin sağlıyor. Bir ay boyunca her gün aynı şekilde taradığınız saçlarınız artık bir ayın sonunda kendiliğinden bu formu ve hacmi kazanıyor.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments