in ,

Diod lazer yaptıranların yorumları – Diod lazer can yakar mı?

Diod lazer son zamanlarda en çok tercih edilen tüy ve kıllardan kurtulma konusunda başı çekmektedir. İstenmeyen tüy ve kıl bakımından oldukça başarılı sonuçlar veren bu lazer türü alınan sonuçlarıyla kullanıcıları da oldukça memnun etmektedir. Eğer kullanıcıların yorumlarını merak ediyorsanız, diod lazer yaptıranların yorumları adlı yazımıza göz atmanızda fayda var

İçerik Tablosu

Diod Lazer Yaptıranların Yorumları

Doğa B*******m, 32 Yaşında, Balıkesir

Diod lazer yaptırmadan önce oldukça endişeliydim. Arkadaşımın önerisi olarak deneme fırsatı bulduğum diod lazeren memnun kaldım. Diğer lazer işlemlerinde vücudumda bazı lekeler ve yanıklar kalıyordu. Diod lazer yaptırdığımda ise bunlara asla rastlamadım. Acı konusuna gelecek olursak, normal lazerlere nazaran hiçbir şekilde acı hissetmiyorsunuz, burada önemli olan vücudunuzun ne kadar hassas olması.

Melahat A********n, 27 Yaşında, Mersin

5 seans boyunca vücuduma diod lazer yaptırdım. Seanslar sonucunda vücudumun birçok bölgesinde tüyler azalırken bazı bölgelerinde ise sadece seyrilme gördüm. Bacak ve kol ve genital bölgedeki kıllarım rahatlıkla azalırken, koltuk altı tüylerim için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. Bu görüşlerimi ise diod lazer yaptıranların yorumları altında paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.

Aslıhan Z*******y, 23 Yaşında, Kayseri

Söylemesi ayıp kalın tüylere sahip bir insandım. Diod lazeri ise bir internet sitesinde görmüştüm. İlk başlarda vücuduma zararı olup olmayacağı konusunda çok endişeliydim. Artık bir karar vermek zorundayım. İyi ki de diod lazeri seçmişim çünkü diod lazer uygulama seansları boyunca yüksek acılar hissetmedim. Söylemekte yarar var, bazı anlarda küçük acılar hissedebilirsiniz.

Ceren S******u, 35 Yaşında, İstanbul

Didim’e tatile gitmeden önce her sene olduğu gibi bu senede lazer yaptırma kararı almıştım. Her sene Alexandrite adı verilen lazer türü ile uygulama yaptırıyordum. Bu lazer türünden hiç memnun değildim. Ben de artık yeni bir şeyler denemenin zamanı geldiğini düşünerek diod lazeri seçme kararı aldım. Diod lazer için çok iyi diyemesem de vücudumdaki birçok tüyü azalttı. Kafi bir deneyim oldu. Bu deneyimimi diod lazer yaptıranların yorumları altında sizinle paylaşıp bilgi sahibi olmanız beni mutlu ediyor.

Nesrin P******v, 44 Yaşında, Bursa

Diod lazer seansları sonucunda vücudumda şişlikler ve kızarıklar meydana geldi. Diod lazer yaptıranları yorumları başlığı altında bunu paylaşıyorum çünkü bazı insanların vücutları lazerlere karşı tepki verebiliyor. Diod lazere girmeden önce oradaki uzmanlarla konuşmanızda fayda var. Dediğim diod lazer uygulaması sonucunda vücudumda kızarıklık ve şişliklere rastladım neyse ki 1 hafta içerisinde hepsi geçti.

Zerrin N*****t, 29 Yaşında, Ankara

Diod lazerde lazer uzmanlarınızı iyi seçin. İstanbul’ aile dostlarımızın yanına ailem ile birlikte seyahate çıkmıştık. Orada kara vermem üzere diod lazer operasyonuna girdim. Lazer uzmanı sanki biraz işini bilmeden yapıyordu. Bu çıkarımın doğruydu çünkü seanstan sonra çok az bir miktarda tüylerim gitmişti. Kendi şehrimdeki diod lazer seansına gittiğimde ise sonuçlar memnun eder cinstendi. Birçok bölgemdeki kıl azalmıştı hatta yok olmuşlardı.

Sibel Y*******ç, 41 Yaşında, İzmir

Diod lazer yaptırmadan önce çok endişeliydim. Bende sizler gibi internette araştırmaya koyuldum fakat hiçbir bilgi yoktu olanlarda güvensizdi. Sizin için burada diod lazer yaptıranların yorumları yazısı altında kendi deneyimlerimi paylaşıyorum, çünkü sizin de endişelenmenizi istemiyorum. Diod lazer seanslarına girmeden önce internette yüksek acılarla karşılaşan insanların yorumlarına denk gelmiştim. Uygulama süresince ise oldukça stresli ve endişeli bir haldeydim. Operasyon süresince ise korkulacak bir şey olmadığını anladım dahası sonuçtan da pek memnunum.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments