in

Dişil enerjisi yüksek kadınlar

Eril ve dişil enerji kavramlarını mutlaka duymuşsunuzdur. Özel kadın ve erkeklerde olan bu enerjiler birçok önemli etkiye sahiptir. Her iki enerji de kadın ve erkek bedeninde varoluşun bir simgesidir. Ve her ikisi de farklı yönleri temsil eder. Eril enerji denildiğinde zihinsel güç, mantık, savaşçılık ve konuşma anlatılırken, dişil enerji denildiğinde duygular ve sezgiler ön plana çıkar. Bu nedenle dişil enerji en çok kadınlara yakışır. Ve dişil enerjisi yüksek kadınlar her zaman en farklı ve en özel kadınlar olacaktır.

İçerik Tablosu

Dişil enerjisi yüksek kadınlar özel kadınlardır. Sakinlikleri ve dinginlikleri herkese huzur verir. Hayatınızda dişil enerjisi yüksek kadınlar varsa oldukça şanslınız demektir. Bu kadınların sahip olduğu muhteşem özellikler sizin de hayatınızı olumlu yönde etkileyecektir. Peki, nedir dişil enerjisi olan kadınların sahip olduğu özellikler. İşte o muhteşem kadınlarla ilgili en önemli bilgiler;

Edilgendir

Dişil enerjisi yüksek kadınlar edilgendir. Yani bu kadınların etraflarında yaşanan olaylara karşı vereceği tepkiler tahmin edilebilir ve beklenebilir tepkilerdir. Her zaman uyum sağlayabilen taraf olarak bilinirler. Onlarla yaşam zor olmayacaktır.

Yaratıcıdır

Dişil enerjisi yüksek kadınlar her zaman yaratıcı kadınlardır. Dişil enerji her zaman sağ beyni etkiler. Bu da dişil kadınların daha özgür ve dolayısıyla daha yaratıcı olmalarını beraberinde getirir. Bu kadınlar her zaman yaratıcılığın evermiş olduğu etki ile birlikte daha tutkulu olurlar. Hislerini derinlemesine yaşayan dişil enerji kadınları sanatın ve estetiğin en güzel örnekleri olacaktır.

Hırstan uzaktır

Dişil enerjisi yüksek kadınlar için hırs kötü bir şeydir. Ve bundan uzak dururlar. Hırsla hareket etmeyen bu kadınlar her zaman sakinlikleri ve dinginlikleri ile daha başarılı olacaktır. Tek bir şartta bu denge bozulabilir. Eğer dişil enerjisi olan kadınları özgürlüğünden mahrum bırakır ve kısıtlarsanız bu kadınların enerjisi baskılandığında tüm yaratıcılık dengeleri kaybolacaktır. Ve bu baskı beraberinde savaş ve kaosu getirecektir.

Eril ve dişil enerji birbirini tamamlayan iki önemli unsurdur. Biri diğerinden daha üstün ya da daha kötü değildir. Her iki enerjinin de iyi ve kötü tarafları vardır. Burada önemli olan enerjilerin iyi yönlerini beslemek olacaktır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments