in ,

Ekmek Ve Şekeri Keserek Bir Haftada Kaç Kilo Verilir?

Ekmek Ve Şekeri Keserek Bir Haftada Kaç Kilo Verilir?

Eğer sağlıklı beslenmek ve ideal kiloya inmek istiyorsak yapmamız gerekenler vardır. Bu durumda da elbette kurallar bellidir. Her daim daha iyisine ulaşabilmek için her alanda iyi olmak gerekir.  Mesela beslenmemize dikkat ettiğimiz gibi spor da yapmalıyız. Böylece sonuca çok daha hızlı bir şekilde ulaşabiliriz. Peki spor yapmazsak, ekmek ve şekeri keserek bir haftada kaç kilo verilir?

İçerik Tablosu

Bu sorunun cevabı aslında az değildir. Çünkü eğer bu işleme yeni başladıysanız ilk gidecek olan kilolarınız her zaman fazla olur. Ekmek ve şekeri kesmek, bir nevi büyük bir kaloriyi almamak anlamına gelir. Bu yüzden de zaten ödemlerinizi atmaya başlar ve başlangıçta birkaç kilo verebilirsiniz.

Ekmek Ve Şekeri Bırakarak Kilo Verilir Mi?

Eğer kilo verme konusunda kararlı iseniz sorularınız net olmalı. Ama cevaplar her zaman net olmaz. Yani ekmek ve şekeri keserek bir haftada kaç kilo verilir diye sormak doğru değildir. Bu kişiden kişiye göre değişkenlik gösterebilir.

Siz yüksek bir kilodaysanız normal olarak kilonuz da yüksek oranda düşecektir. Ama fazlalığınız az ise daha az kilo verebilirsiniz. Bunu düşünerek hareket etmeniz bir hayli önemlidir. Bu yüzden de cevaplara değil sürekliliğe odaklı olmak önemlidir. Bir haftada belki beş kilo da verebilirsiniz ama bu sporla ve sağlıklı beslenmeyle desteklendiği sürece kalıcı bir kayıp olacaktır.

Ekmek Ve Şekeri Bırakmak Kilo Vermek İçin Yeterli Mi?

Eğer gerçekten kilo vermek istiyorsanız, ekmek ve şekeri keserek bir haftada kaç kilo verilir diye sormamalısınız. Ama bu sorunun cevabını istiyorsanız, sadece ekmek ve şekerle tüketim oranlarınıza göre iki üç kilo vermeniz bile mümkündür. Çünkü ilk hafta verilen kilolar her daim ödemlerinizdir.  Bu yüzden de oranlar fazla olabilir.

Siz hızlı kilo verebilen biri değilseniz de yarım kilo verilmesi durumu bile olabilir. Ama yine de kesinlikle bir tartıda eksilme olacaktır. Çünkü bir bütüne uyamıyorsanız bile bir yerden dikkat etmek iyidir. Özellikle sonuca ulaşmak için de iyi bir başlangıç şeklindedir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments