in

HarikaHarika

En çok izlenen animasyon filmleri – Bu filmleri izlediğinizde çok eğleneceksiniz

Animasyon filmleri içerisinde barındırdıkları sevgi, arkadaşlık, güven duyguları ile yüzümüzden bazen tatlı bir tebessüm bazen gözlerimizde bir tutam yaş bırakır. Bu güzel animasyonları izlediğimizde adeta hayatı yeniden keşfeder, çevremize daha farklı bir gözle bakarız. Yaşam inancımızı artıran bu animasyon filmlerinden sizler için en çok izlenen animasyon filmleri adlı listeyi oluşturduk. Keyifli seyirler!

İçerik Tablosu

Ters Yüz

Riley küçük bir çocuktur, babasının bir gün başka bir şehre taşınma fikri ile çıkagelmesi onu hayatını sonsuza dek değiştirecektir. Yeni arkadaşlar ve yeni okul onu beklemektedir. Riley’in kafasının içerisindeki canlı duygular ise yeni hayata Riley kadar hızlı alışamayacaklardır. Beyninin içerisindeki duyguları temsili olarak canlandıran küçük karakterler kızı olağanüstü bir kaosa sürükleyeceklerdir. Neşe duygusu Riley’in içerisinde en ağır basan duygusudur fakat diğer duygular bu sefer neşeye uymayacaktırlar. Küçük bir çocuğun ve duygularının yeni bir hayata adapte olma mücadelelerini izleyeceğimiz film en çok izlenen animasyon filmleri arasında.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2

Ejderha ve Vikingler artık birlikte yaşamaya başlamıştırlar. Bu birlikteliğin üzerinden tam beş yıl geçmiş, bu süreç içerisinde Berk Adası tamamen huzurlu bir atmosfere bürünmüştür. Adanın gençleri artık korku içinde değil ejderha yarışlarıyla birlikte eğlenmektedirler. Diğer zamanlarından ise keşif yolculukları yapmaktadırlar. Keşif yolculuklarının birisinde ise antik bir buz mağarası keşfederler. Mağarayı keşfe çıkan Astrid ve ekibi kendilerini nasıl bir tehlikenin içerisine attıklarından habersizdirler. Girdikleri antik mağarada sayıları onlarca olan vahşi ejderhaları uyandırırlar. Mücadele ise bu olaydan sonra başlamaktadır. İyi bir seyir zevki için ilk önce birinci filmini izleyerek başlayabilirsiniz.

Oyuncak Hikayesi

Andy oyuncaklarını çok sevmektedir dahası oyuncukları ile koleksiyonlar yapmaktadır. Bu oyuncuklar ile oynarken hayalinde onların gerçek olduğunu canlandırmaktadır. Oyuncaklarının aslında gerçek olduğundan ise habersizdir. Andy oyuncaklarıyla oynamadığında ise lider oyuncaklardan olan kovboy Woody eşliğinde oyuncaklar gizlice yaşamaktadırlar. Bir gün Andy hediye edilen son model bir oyuncak ise oyuncak topluluğu arasında tartışmalara neden olacaktır. Woody ve son model oyuncak arasındaki egolu ama sevimli mücadeleyi en çok izlenen animasyon filmleri arasında olan Oyuncak Hikayesi adlı filmde izleyebilirsiniz.

Voli

Uzak bir gelecekte geçen Voli adlı film aynı ada sahip bir robotun yeryüzündeki hikayesini konu almaktadır. İnsanlık kirlenen dünyada artık yaşayamamaktadır, insanlığın yeni yuvası artık farklı gezegenler olmuştur. Voli adındaki robot ise hurdaya dönmüş yeryüzündeki bir robottur. Kendi halinde çok sıkılmaktadır. Bir gün ise Eve adlı bir robotun yeryüzüne gelmesiyle hayatı sonsuza dek değişecektir. Aynı zamanda filmde muhteşem sosyal mesajlar da bulunmakta. İnsanoğlunun ne kadar tembel ve doğayı kirletici varlık olduğunu filmde rahatlıkla görebiliriz.

6 Süper Kahraman

En çok izlenen animasyon filmleri arasında yer alan film bir robot ve arkadaşlarının bir şehri kurtarmasını konu alıyor. Baymax adlı robotu insanların iyiliği için icat eden Hiro Hamada bir an kendisini kötü niyetli insanların elinde bulur. Hiro’nun yakın arkadaşları da bu serüvende ona yardım etmek için ellerinden geleni yaparlar. 5 arkadaş ve bir robotun birbirine olan inancı izlemeye değer. Film boyunca sevginin ve arkadaşlığın önemi bir kez daha anlamaktayız.

Arabalar

Kaliforniya’da düzenlenecek olan Piston Kupası’na katılmak için Şimşek McQueen yola çıkmalıdır. Yolda ilerlerken başına gelen kaza ise onu çok üzecektir dahası kaza anında bir kasabanında yollarına zarar vermiştir. Hem bu yolları düzenlemek hem de kendini tamir etmesi gereklidir. Küçük kasabada kaldığı süre boyunca ise gerçek arkadaşlıklara tanık olur, hatta gerçek bir aşkı da burada tadar. Kasabada kaldığı süresinde öğrendiği şeyler hayatını değiştirmiştir. En çok izlenen animasyon filmleri arasında yer alan film izlemeye değer bir seyir keyfi sunuyor.

Kayıp Balık Nemo

Doğduğundan itibaren annesini kaybeden Nemo babası tarafından büyütülmektedir. Daha yüzgeçleri küçük ve kısa olduğundan babası ona sık sık uzaklara gitmemesini tembihler. Bu öğüt ise Nemo’nun bir kulağından girer öbür kulağından çıkar. Geçen zaman içinde Nemo dışarıdaki dünyayı merak etme içgüdüsüne karşı koyamaz ve bir anda insanların elinde kendisini bulur. Nemo’nun insanlar tarafından kaçırıldığını gören babası ise Nemo’yu kurtarmak için elinden geleni yapacaktır. Bu heyecanlı ve tehlikede Nemo’nun babasının mücadelesine eşlik etmek istiyorsanız film sizin için iyi bir seçenek olabilir.

Karlar Ülkesi

Karlar Kraliçesi’nin laneti sonrasında krallığın birçok bölümü sonsuza kadar sürecek bir kış mevsiminin boyunduruğu altına girmiştir. Anna ise bu krallıkta yaşayan oldukça iyi kalpli ve sevgi dolu bir kızdır. Diyarı bu kış mevsiminden kurtarmak için büyük bir serüvene atılacaktır. Karlar Kraliçe’sini bulup laneti kaldırmak isteyen Anna’ya yolculuğunda ise Kristoff adlı bir dağcı yardım edecektir. Bu yolculuk esnasında her anda farklı bir yaratıkla karşılaşacak olan bu ikili zor bir mücadelenin içerisindedirler. En çok izlenen animasyon filmleri arasında olan animasyon filmi harika bir seçenek olarak sizi bekliyor.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments