in

En iyi gizem filmleri – Bu filmleri izlediğinizde bilinmemezlikler arasında yüzeceksiniz

Film izlerken olay örgüsünde yaratılan sorulara cevap bulmak herkesin seveceği türden bir uğraş. Bunun içerisine biraz da aksiyon ve gerilim kattığımızda ise ortaya muhteşem filmler ortaya çıkmakta. Eğer sizde gizem filmlerinin bilinmezlikleri arasında kaybolmak istiyorsanız, en iyi gizem filmleri adlı yazımıza göz atabilirsiniz. Keyifli seyirler!

İçerik Tablosu

Köstebek

Polis ve mafya cepheleri arasındaki güç gösterisi farklı boyutlara taşınmıştır. Mafya grupları kendi adamlarını polis teşkilatı içerisinde yerleştirmiş ve onların köstebeklik yapmalarını sağlamaktadır. Diğer bir yandan ise polis teşkilatı da yetiştirdiği adamları mafya grupları arasına sızdırmıştır. Artık tüm gerçeklerin ortaya çıkma vakti gelmiştir. İki cephe arasındaki köstebekler hayatlarında hiç olmadığı kadar tehlike altında kalacaklardır. Köstebeklerin ise bu macerada hayatta kalmak için ellerinden geleni yapıp gizemli bir şekilde saklanmalıdır. En iyi gizem filmleri arasında olan köstebek izlenebilecek gizem filmleri arasında harika bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Prestij

İki sihirbazın birbirleriyle olan mücadelesine tanık olacağınız film Viktorya döneminde geçmektedir. Filmin ilerleyen dakikalarında iki sihirbaz arasında çatışma iyice büyüyecek ve tehlike bir rekabete yol açacaktır. Bu düşmanlık ise eskiden olan dostluklarından kaynaklanmaktadır. İkisinin dost olduğu dönemin içerisinde yaptıkları numaraları ters gidince birbirlerine düşman olmuşlardır. Bir ömür sürecek bu düşmanlık ve rekabet ortamı ise gizem ve aksiyon öğeleriyle bezenmiş. Prestij adlı film en iyi gizem filmleri arasında sizi bekliyor.

Spotlight

Bir gazetede çalışan yazarlar, taciz vakalarıyla gündeme gelen kilisenin bu gizemli olayını aydınlatmaya çalışmaktadırlar. Gazetenin en iyi gazetecilerden oluşan Spotlight grubu ise taciz vakalarının derinliklerine inerek kilisenin eski tarihli kayıt defterlerini inceleme koyulur. Araştırmaların sonucunda ulaşılan kanıtlar ve bulgular ise gerçekleri ortaya çıkarır. Kilise ve gazeteciler arasındaki gizemlerle dolu davaya tanıklık etmek istiyorsanız en iyi gizem filmleri içerisinde yer alan Spotlight’ı izlemenizi öneririz.

Başlangıç

Dom yetenekli bir zihin hırsızıdır. Aşina olmadığımız bu türdeki hırsızlıklarıyla ün salmış Dom, piyasada da aranan bir kişiliktir. Yeni yapılacak soygunda ise Dom’un normal hırsızlıklardakinden daha farklı bir şey yapması gereklidir. Zihindeki bilgileri çalması değil, bir insanın zihnine bir fikir yerleştirilmesi istenen amaçtır. Dom ve ekibi ise başlarına gelecek bu serüvene kendilerini iyi şekilde hazırlamaktadırlar fakat karşı taraf bu hırsızın geleceğini günler önceden biliyordur. Gizem ve aksiyon unsurlarıyla dikkat çeken film, en iyi gizem filmleri arasındadır.

Olağan Şüpheliler

Patlayan bir tekne üzerinde araştırma yapan polisleri tekne içerisinde 27 ölü ve 90 milyon dolarlık uyuşturucu yoluyla elde edilmiş para bulurlar. Olayın aydınlatılması ise için kazadan kurtulan iki kişinin hikayeyi doğru bir şekilde aktarması gereklidir. Tüm gizemliliği ile kazaya neden olan beş kişi ise ortadan kaybolmuştur. Verbal Kint adlı tetikçinin polislere bildiklerini anlatmasıyla beş suçlu hakkında arama başlatılır. En iyi gizem filmleri arasında yer alan film izlemeniz için güzel bir seçenek.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments