in

En İyi Powerbank Tavsiyeleri Listesi

En iyi powerbank tavsiyeleri

Powerbank, her cep telefonu sahibinin mutlaka edinmesi gereken bir cihaz.  Powerbank sizin için elektriği depoluyor ve cep telefonuna uygun Volt cinsinden telefonunuzu şarj ediyor. Bu sayede elektrikler gitse bile telefonunuzu şarj edebiliyorsunuz. Powerbank’te dikkat etmeniz gereken en önemli özellik mAh değeridir. Bu değer telefonunuzun şarj ömrünü belirtir. Düşük mAh değerine sahip olan cihazların şarjı çabuk biter. Bu nedenle yüksek mAH değerine sahip powerbank tek şarj ile telefonunuzu birkaç kere doldurabilir. İşte en iyi powerbank tavsiyeleri

İçerik Tablosu

 

Xiomi Redmi 20000

20 bin miliamper değerine sahip olan bu cihaz, İphone 5 aygıtını ortalama 14 kere şarj edebilecek kadar elektriği içerisinde depoluyor. 143 TL gibi ortalama bir satış fiyatına sahip olan bu cihaz, her zaman için yüksek şarj ömrü sağlıyor. Gece şarja taktığınız an sabah dolmuş oluyor ve herhangi bir elektriğe ihtiyaç duymadan 24 saat telefonunuzu şarj edebiliyorsunuz 2,000 mah değerindeki bir telefon bataryasını 10 kez, 4000 mah değerindeki bir telefon bataryasını ise 5 kez şarj edebiliyor.

 

Sony CP V10

10 bin mili amper depolama kapasitesine sahip olan bu cihazımızda gayet başarılı. Japon markası olan Sony powerbank oldukça hızlı şarj ve uzun süreli kullanım gibi avantajlar da sunmaktadır.

 

LinkTech ST5 Mini 5000 mah

Biraz daha fiyat performans arayanlara böyle bir cihazı tavsiye edebiliriz. En iyi powerbank tavsiyeleri listemizde mutlaka yer verdiğimiz bu cihaz 5000 mah kapasiteye sahiptir. Diğer cihazlara göre dolum kapasitesi az da olsa ortalama bir telefonu 2-3 defa şarj edebilecek kadar elektrik depolama kapasitesi bulunuyor.

 

Xiomi Redmi 10000 mah

Yine kaliteli bir markanın powerbank cihazı listemizde bulunuyor. En iyi powerbank tavsiyeleri listemizde Xiomi’ye yer vermesek kesinlikle olmazdı. Bu markanın biraz daha fiyat performans ürününü arayanlar için ideal diyebiliriz. 89 liralık satış fiyatına sahip ve ortalama bir telefonu 5 kez şarj edebiliyor ve ayrıca en önemli özelliği, şık bir dekora sahip olmasıdır. Şık dekoru ile herkesin kullanabileceği güzel bir powerbank. Hızlı şarj oluyor aslında en önemli özelliği de bu. Ayrıca cihazınıza 2,4 A’ya kadar akım verebilir ve daha hızlı şarj edebilir. Cihazınız 2,4 A’yı desteklemiyorsa mutlaka göz atarak alın.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments