in

En İyi Video İndirme Programı

En İyi Video İndirme Programı Olarak Ne Kullanılmalı ?

İnternette gezinirken bir çok güzel video görüyoruz ama bunları kaydedemiyoruz. Tekrardan izlemek istediğimizde dakikalarca videoyu aramamız gerekiyor, bazende bulamıyoruz. İnternetimiz olmadığında da video izlemek isteyebiliyoruz. Böyle durumlar için en güzeli beğendiğimiz videoları bilgisayara indirmektir buda iyi video indirme programı ile oluyor.. En güzel arşiv bilgisayarda yapılan arşivdir. Bu konuda youtubeden video indirme, facebooktan video indirme veya herhangi bir internet sayfasından video nasıl indirilir bir kaç yöntem paylaşacağım.

İçerik Tablosu

1- Youtube’den videoyu nasıl indiririm? Youtubeden müziği nasıl indiririm ? Yutuptan video indirme programı

Premium youtube aboneliğiyle video indirme artık youtube tarafından aktif hale getirilmiştir. Fakat premium üyelik olmadan nasıl indirebiliriz?

Google Chrome Tarayıcı için Download Helper eklentisini kurarak izlediğiniz videoyu indirebilirsiniz.

Chrome eklenti linki: https://chrome.google.com/webstore/detail/video-downloadhelper/lmjnegcaeklhafolokijcfjliaokphfk?hl=tr

Eklentiyi kurduğunuzda tarayıcı sağ üst köşede 3 renkli simge belirecektir. Videoyu izlerken simgeye tıklayarak indirebilirsiniz.

Aynı şekil Firefox Mozilla tarayıcısı içinde download helper eklentisini kullanabilirsiniz.

Firefox eklenti linki :https://addons.mozilla.org/tr/firefox/addon/video-downloadhelper/

2- Facebooktan Video İndirme Programı

Yine Google chrome tarayıcısında kullanabileceğiniz bir eklenti ile  facebooktaki videoyu görüntülerken indirebileceksiniz.

Eklenti linki :https://chrome.google.com/webstore/detail/video-downloader-for-face/pfnmibjifkhhblmdmaocfohebdpfppkf

eklentiyi kurduktan sonra video üzerine fareyi getirdiğinizde Download yazısını göreceksiniz. Mavi butona tıklayınca video bilgisayarınıza inecektir.

Tüm sitelerden her türlü videoyu indirmenize olanacak sağlayan program olarak favorim internet Download Manager programıdır. Bu program lisanslı satılmaktadır. Yalnız çeşitli sitelerden lisanslı halini veya deneme sürümlerini bulabilirsiniz.

İnternet Download Manager Google Sonuçları İçin BURAYA tıklayabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments