in

iphone arkadaş bulma programı

Teknoloji alanında yaşanan gelişmeler hayatımızı oldukça kolaylaştırıyor. Özellikle kullanmakta olduğumuz cep telefonları için özel olarak hazırlanmış olan birçok uygulama ve program sayesinde birçok işimizi çok daha kısa sürede halledebiliyoruz. Bu teknolojik gelişimler bazı durumlarda bizi korkutsa ve aleyhimize kullanılabilme ihtimali düşünülse de, bu uygulama ve programları kullanmaktan kendimizi geri alamıyoruz. iphone arkadaş bulma programı bu özel uygulamalardan sadece birisidir. Ve yine iphone kullanan arkadaşlarınızı kolaylıkla bulabilmenizi sağlayan muhteşem bir uygulamadır.

iphone arkadaş bulma programı adından da anlaşılacağı gibi iphone telefonlar özgü bir özelliktir. Bu programı sadece iphone telefonlarınızda ve ios işletime sahip olan diğer cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Android sistemler için geçerli olan bir program değildir.

iphone arkadaş bulma programı aynı zamanda tüm iphone sürümlerinde de geçerli değildir. Sadece İOS 12 ve önceki sürümlerde arkadaş bul programını kullanabilirsiniz. Ve bu program için iphone, ipad, ipod touch, apple watch ve icloud.com’u kullanabilirsiniz. Elbette İOS 12den sonraki sürümler için iphone arkadaş bulma programı yerine alternatif olarak sunulan Bul uygulaması ile aslında aynı amaca ulaşabilirsiniz.

iphone arkadaş bulma programı nasıl çalışıyor

iphone arkadaş bulma programı için öncelikle en doğru sürümü kullanıyor olmalısınız. Eğer cihazlarınızda İOS 9 ile12 arasında bir sürüm yüklüyse zaten Arkadaşlarımı Bul uygulaması da otomatik olarak yüklü olan programlardan birisi olacaktır. Eğer cihazınızda İOS 8 yüklü ise App Store üzerinden ücretsiz olarak Arkadaş Bul uygulamasını indirebilirsiniz.

iphone arkadaş bulma programını kullanabilmeniz için karşınızdaki arkadaşınızın da iphone kullanıyor olması gerekiyor. Bununla birlikte elbette arkadaşınızda da Arkadaşımı Bul uygulamasının yüklü olması gerekiyor. Eğer bu şartları sağlıyorsanız artık uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

iphone arkadaş bulma programı kullanımına başlayabilmek için Arkadaşlarımı Bul uygulamasını açın. Karşınıza çıkan Ekle butonuna basın. Burada arkadaşınızı seçin ve arkadaşınızın e-mail adresini giriş yapın. Ardından istek göndermek üzere Bitti butonuna basın.

Siz bu işlemi yaptığınızda arkadaşınıza bir bildirim gidecektir. Ve arkadaşınız bu bildirimi kabul ettiğinde onun nerede olduğu ve tüm konum detayları sizlere ulaşacaktır.

Uygulama içerisinde arkadaşlarınızı silme, istek almamam gibi bazı önemli tercihleri de yapabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments