in

Erkek çoçuk olması için ne yapmak lazım – Erkek çocuk yöntemleri

Erkek bir çocuğa sahip olmak için toplum içerisinde birçok rivayet bulunmaktadır. Bu aslı olmayan bilgilerin ise tartışılması bile söz konusu değildir. Buna rağmen erkek çocuğa sahip olmak için erkek çoçuk olması için ne yapmak lazım diye aklınızda bir soru varsa yazımıza göz atabilirsiniz.

İçerik Tablosu

Tüp Bebek Bir Seçenek

Erkek çocuk olması için ne yapmak lazım sorusuna verilebilecek en iyi öneri tüp bebek müdahalesi yaptırmaktan geçmektedir. Tüp bebek gibi yöntemlerle çocuğunuzun cinsiyetini belirleyebilirsiniz. Tabi ki bu operasyon sonucundan hala cinsiyet değişikliği meydana gelebilir.

PGD Yöntemi Kullanabilirsiniz

PGD yönteminde tüp bebek operasyonuna benzer küçük müdahaleler bulunmaktadır. Bebeğin bazı genetik hastalıklarına neden olan genetik yapısı kontrol edilerek, sadece sağlıklı olanların transfer edilmesidir. Bu yöntem çocuk sağlığını tehlikeye sokan durumları ortadan kaldırabilmektedir. Aynı zamanda cinsiyet seçimlerinde de etkili olduğu bilinmektedir.

Asılsız Tekniklerden Kaçının

Erkek çoçuk olması için ne yapmak lazım sorusunu soranlar ebeveynlerin en büyük düştükleri hatalardan en büyüğü ise toplum arasında koca karı ilaçları ve teknikleri diye anılan asılsız bilgilerdir. Bu bilgiler işleminizin yanlış sonuçlanmasına neden olarak kullandığınız teknikler sağlığınıza bile zarar verebilir.

Erkek Çoçuk Olması İçin Ne Yapmak Lazım Konusunda Israrcı Olmayın

Bir erkek çocuğunuz olmasını gönülden dileyebilirsiniz fakat bu durumda ısrarcı olmamanızı öneririz. Sağlıklı bir bebeğe sahip olmak önceliğiniz olmalıdır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments