in

AnlamadımAnlamadım

Erkek Gülümseyerek Bakıyorsa

Erkek Gülümseyerek Bakıyorsa

Karşınızdaki kişinin sizden hoşlandığını veyahut ilgisini çektiğinizi anlamanın birçok yolu vardır. Örnek olarak karşınızdaki bir erkek gülümseyerek bakıyorsa bunun anlamı sizden hoşlanmış olması olabilir. Hatta bu ihtimal diğerlerine göre çok daha baskındır. Erkekler genel olarak sevdikleri ve dikkatlerini çeken kişilere karşı hoş tavır takınmayı seçerler. Bu yüzden de genel olarak gülümsemeleri iyi anlamlara gelir.

İçerik Tablosu

Eğer çevrenizdeki bir erkek gülümseyerek bakıyorsa sizin için belirli anlamlar ifade edebilir. Ama bu durum bizim sandığımızın aksine başka bir durum da olabilir. O yüzden her zaman önerilen kendinizi biraz ağırdan almanızdır. Sizin de ilginizi çeken birinden söz ediyorsak karşılık verebilirsiniz. Ancak yine de bu karşılık küçük adımlar ile yapılmalı.

 

Erkeklerin İlgi Alanında Olduğumuzu Nasıl Anlarız?

Bir ortam içerisinde, belirli bir toplulukta hoşlandığınız erkek de sizden hoşlanıyor mu merak edebilirsiniz. Bunun için de elbette yapmanız gerekenler bellidir. Güzel bir şekilde kararlarınızı verebilirsiniz. Mesela erkek gülümseyerek bakıyorsa bunun yanındaki tavrını da anlayabilirsiniz. Gülümsemesinin derecesinden dahi bu anlaşılabilir.

 

Sizin beklediğiniz gibi davranışlarda bulunması da sizin adım atabilmenize her daim yardımcı olacaktır. Bu yüzden sadece bir gülüşe de kanmamak sözü önemlidir. Yanlış anlaşılmaların olmaması için öncelikle karşınızdaki erkeğin düşüncelerinden de emin olmaya çalışmanız gerekir. Bunu sağlamanın da belirli yolları vardır. Mesela sizin için en doğrusu karşınızdaki kişinin size olan bakışlarını anlamaktır.

Bir Erkek Neden Gülümseyerek Bakar?

Bir erkeğin gülümseyerek bakmasının nedeni oldukça soruluyor. Çünkü kızlar, genelde ilişkileri de gülüşleri de ciddiye alırlar. Bu ciddiyet göz önüne alındığında da gördükleri gülümsemenin anlamından emin olmak isterler. Nedenlerini sorgularlar ve bu yüzden var olan seçenekler oldukça önemlidir.

Erkek gülümseyerek bakıyorsa bu size karşı pozitif duyguları olduğuna işarettir. Ama bu duygular sevgi anlamına gelmeyebilir. Her daim bu durum söz konusu değildir. Ancak genel olarak da gülümsemenin ve sessizliğin tanımı, sıcak duygular ile bağdaşmaktadır. Kesin olarak anlayabilmeniz de her zaman mümkün olmasa da bu kısımda güvenmeniz gereken şey hissiyatlarınızdır. Onlar sizi doğru yola çıkaracaklardır. Böyle bir gülümsemeye kanmak isteyip istemediğinizi de siz seçersiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments