in

AnlamadımAnlamadım

Erkek kadının vazgeçtiğini nasıl anlar

Bir ilişkide her zaman mücadeleci taraf kadınlar olmuştur. Son raddeye kadar savaşan ve mücadele eden kadınlar artık yapacak bir şeyleri kalmadığında ise vazgeçebilecek kadar da güçlüdür. Her konuda büyük mücadele veren kadınlar aynı savaşçı ruhlarını vazgeçme sürecinde de gösterecektir. Eğer bir kadın vazgeçtim diyorsa işte o noktada erkeklerin korkuya kapılması gerekiyor. Peki, bir erkek kadının vazgeçtiğini nasıl anlar? Vazgeçen kadın neler yapar? İşte kadınların vazgeçtiğini gösteren en önemli ipuçları;

Boş vermişlik

Kadınlar ikili ilişkilerinde sevdiği erkeğe her zaman çok bağlıdır. En çok fedakarlığı her zaman onlar yapar. Aşkı için sonuna kadar savaşır. Çoğu kez bu mücadelesi ve sevgisi karşılık görmez. Ancak bu kadını yıldırmaz. Karşısındaki erkeğe onu ne kadar çok sevdiğini ve bu güveni öyle güzel verir ki, erkek kadın hiç vazgeçmeyecekmiş sanır. O ne yaparsa yapsın kadının onu her zaman hep seveceğini düşünür. Oysaki aldanır. Kadınlar bu süreçte yaşanan her şeyi biriktirir. Ve bu birikimler kadını bir gün vazgeçme noktasına getirir. İşte o günden sonra erkek ne yaparsa yapsın artık çok geçtir.

Erkek kadının vazgeçtiğini nasıl anlar merak edenler için kadınlarda öncelikli olarak bir boş vermişlik başlar. Sizinle sürekli ilgilenen bir kadın artık eskisi kadar ilgilenmiyorsa, sizinle ilgili birçok şeye boş vermişse, korkmanız gerekiyor. Çünkü vazgeçme süreci başlamış demektir.

Sizden uzaklaşma

Erkek kadının vazgeçtiğini nasıl anlar? Tabi ki kadının davranışlarından anlayacaktır. Sizinle artık eskisi kadar sevgi dolu ve yoğun iletişim kurmayan kadın vazgeçiyor demektir. Her anını sizinle geçirmek isteyen kadın artık başka eğlenceler ve motivasyonlar arıyorsa tehlike çanları çalıyor demektir.

Aslında kısa bir gözlemle erkek kadının vazgeçtiğini kolayca anlayacaktır. Çünkü kadınlar vazgeçtiğini sizlere buz gibi hissettirecektir. Erkek kadının vazgeçtiğini nasıl anlar diye üzerinde saatlerce konuşmaya gerek yoktur. Vazgeçen kadın bunu saklamadan gizlemeden, tüm hareketleriyle size gösterecektir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments