in

Kadın kocasıyla neden birlikte olmak istemez

Eğer bir kadın kocasından sürekli olarak kaçıyorsa bunun altında yatan çok önemli nedenler olacaktır. Eğer evliliğinizde karınız size sürekli farklı bahaneler öne sürüyorsa ve cinsel birliktelik yaşamak istemiyorsa bunun nedenlerini araştırmalısınız. Ve karınızı kaybetmeden önce ya da bu durum ilişkinize zarar vermeden önce nedenlerini ve bunların ne doğru çözümlerini kendi içinizde çözmelisiniz. Peki, bir kadın kocasıyla neden birlikte olmak istemez? Bunun ne tür nedenleri olabilir?  İşte kocasına sürekli hayır diyen kadınların içinde kopan fırtınaların nedenleri;

İçerik Tablosu

Beğenilmediğini düşünmek

Eğer bir kadın kocası tarafından fiziksel olarak süreli bir eleştiri alıyorsa ve beğenilmediğini düşünüyorsa cinsel birliktelik yaşamaktan da uzak olacaktır. Sürekli bir bahane ile bunu geçiştirecektir. Tüm kusurları ile bir kadını çok sevdiğinizi ve onu çok beğendiğinizi hissettiremediğiniz sürece, kadınlar bu duygudan kurtulmayacak ve beğenilmeme korkusu onların sizlerden uzak durmasına neden olacaktır. Kadın kocasıyla neden birlikte olmak istemez sorusuna en çok verilen yanıtlardan birisi budur; kadınların beğenilmeme korkuları..

Erkeğin kötü kakması

Kadınlar erkeklere oranla her zaman daha temiz ve titizdir. Yatakta da bu durum kadınlar için çok önemlidir. Her zaman bakımlı ve güzel kokan erkekler kadınların ilgisi çekecektir. Eğer kendi kişisel bakım ve temizliğinize önem vermiyorsanız karınız bir süre sonra bu durumdan rahatsız olacaktır. Ve çeşitli bahaneler uydurarak sizinle cinsel bir birliktelik yaşamayacaktır.

Canının acıması

Kadınların her zaman cinsel bir birlikteliğe hazır hale getirilmesi önemlidir. Erkekler için bu süreç çok daha kolay olurken kadınların sevişmeye hazırlanması ve buna adapte olması çok daha zor olacaktır. Özellikle güzel sözler duyamayan, beğenildiğini düşünmeyen ve bir de kötü kokulara maruz kalan kadınların sevişmeye hazır olması neredeyse imkansız olacaktır. Bir de erkeklerin sert muameleleri ile karşı karşıya kaldıklarında artık bu ilişki onlar için çekilmez bir hal alacaktır. Kadın kocasıyla neden birlikte olmak istemez diye soranlar için her zaman nazik ve temiz erkekler kadınların tercihi olacaktır. Eğer karınız sizinle ilişki yaşamak için sürekli bahaneler buluyorsa bunun altında yatan en önemli nedenler sizler olduğunuzu unutmamalısınız.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments