in

Eşinizin Sizi Aldattığını Nasıl Anlarsınız ? 

Eşinin kendisini aldattığından şüphelenen kişiler aldatma nasıl anlaşılır sorusunu merak etmektedir. İlişkilerin baş düşmansı aldatmadır. Evlilik terapistleri aldatmanın kader değil, genetik faktörlere de bağlı bir durum olması ile ilgili çeşitli çalışmalar yürütmeye devam etmektedir. Aldatmak bir seçimdir.

İçerik Tablosu

 

Zaman zaman bir ilişki içerisinde olan kişiler eşlerinin kendilerini aldattığından şüphe edebilmektedir. Çeşitli belirtiler ve sıra gelen olaylar neticesinde insanlar eşlerine karşı şüphe duyabilir hale gelebilir. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalan insanlar bu durum karşısında ne yapacaklarını, gerçeği nasıl öğrenebileceklerini merak etmektedirler.

Bilim ne yazık ki henüz eşlerin aldatıp aldatmadığına dair kesin bir çözüm üretemiyor. Ancak çeşitli belirtileri gözlemleyerek eşlerin aldatıp aldatmadığını anlayabilmek mümkün. Bu belirtiler çok çeşitli olabilir ve her zaman kesin olarak cevap veriyor denilemez. Kişiler bu belirtiler sonucunda eşlerinin kendilerini aldattığına kesin olarak karar veremezler. Bunlardan biri duygu analizi ile eşinizin sizi aldatıp aldatmadığını öğrenme yöntemi. Duygu analizi hakkında detaylı bilgi için yazıyı mutlaka inceleyin.

Kocanız Sizi Aldatıyor Mu ?

Eşin aldatması gibi bir durumdan şüphe eden kişiler bu durumu nasıl anlayabileceklerini merak etmektedirler. Böyle bir durumdan şüphe eden eşler genel olarak kocalarının davranışlarını gözlemlemeye başlamaktadırlar. Giyiniş, yeme içme tarzında değişiklikler, uyku düzeninde farklılıklar gibi durumlar gözlemlenerek bu noktada ilerleme kaydedilebilir.

Kocanızın ev dışında çok fazla zaman geçirip geçirmediğine bakabilirsiniz. Normalin dışında bir şekilde ev dışında çok fazla zaman geçirmekte olan eşler için aldatmadan şüphe edilebilmektedir. Bu noktada eşin aldattığını öğrenmek için harekete geçmek gerekli olabilir. Bunların yanında eşiniz size karşı genel tutum ve davranışlarında değişiklikler yapacaktır. Eşini aldatan insanlar bu durumda vicdan azabı çektiklerinden dolayı normalden çok daha fazla ilgi gösterebilir, tam aksi olarak ilgisi azalabilir de. Bu noktada eşlerin davranışlarının bambaşka nedenlere bağlı olarak gelişebileceğini de unutmamak gereklidir.

Kocanızın Sizi Aldattığını Nasıl Anlarsınız ?

Kocanın aldatmasını öğrenmek için eşler çeşitli araştırmalar içerisine girebilmektedir. Aldatma belirtilerinin eşlerde var olması ile birlikte aldatıldığında şüphe eden ve neredeyse emin olan kişiler bu durumu net bir şekilde nasıl öğrenebileceklerini merak etmektedirler.

Kocanızın sizi aldattığından şüpheleniyor ve çeşitli belirtiler ile bu duruma netlik kazandırıyor iseniz bu noktada eşinizin özel alanına girmeniz gerekebilir. Kıyafetleri, telefonu, çantası gibi özel eşyalarına bir göz atmak gerekli olabilir. Saçında ya da giysilerinde farklı bir koku ipuçları sizi doğrudan sonuca götürebilir. Bazen eşlerin takip edilmesi de bu durumu açıklığa kavuşturabilir.

Karınızın Sizi Aldattığını Nasıl Anlarsınız ?

Kadınlar ve erkekler aldatma durumunda birbirlerinden farklı davranışlar gerçekleştirebilirler. Kadının aldatmasını öğrenmek için çeşitli belirtileri gözlemlemek ve takip etmek durumu anlayabilmek için yeterli olabilir. Aldatan kadınlar aldattıkları kişilerden bilmedikleri konularda çeşitli bilgiler edinebilirler. Bir anda daha önce hiçbir şekilde fikir sahibi olmadıkları konularda konuşmaya başlayabilirler. Örnek olarak arabalar hakkında fikri olmayan bir kadının bir anda arabalar hakkında fikir sahibi olması ve bu konuda konuşmalar yapması bir belirti olabilir. Ancak aldatma belirtilerinin nedenlerinin bambaşka durumlar olabileceği unutulmamalıdır.

Sık sık dalıp gidiyorsa, normal dışı cinsel isteksizlik ya da isteklilik, telefonla sık vakit geçirmek gibi çeşitli durumlar aldatma nedeni ile ortaya çıkabilir. Sıklıkla mesaj alıyor ve bu mesajları yanınızda kontrol etmiyorsa bu bir aldatma belirtisi olabilir. Bu belirtileri gözlemlemek kimi zaman yeterli olmayabilir. Bu noktada aldatan eşi takip etmek gerekli olabilir.

Aldatan Eş Nasıl Takip Edilir ?

Eşin aldattığını öğrenmek için kişiler ilk olarak çeşitli belirtileri gözlemlemektedirler. Bu belirtilerin çokluğu durumunda duruma netlik kazandırabilmek için insanlar eşlerini takip etmeye başlayabilirler. Aldatma şüphesi ile çevrili olan eşler bu duruma netlik kazandırmadan sağlıklı bir şekilde ilişkilerine ve hayatlarına devam edememektedirler. Bu noktada kişiler arası güven azalmakta ve ilişki giderek zarar görmeye başlamaktadır.

Bu duruma bir son verebilmek için aldatan eşi takip etmek gerekli olabilmektedir. Ev dışı aktivitelerinde eşi gizli bir şekilde takip etmek, bunun için bir dedektif tutmak yeterli olabilir.

Aldatıldığını Nasıl İspatlarsın ?

Aldatılan eşler bu durumdan emin olduklarında boşanmak isteyebilmektedir. Böylesi bir durumda boşanma gerekçesi olarak aldatmayı öne sürmek gerekli olabilmektedir. Bu noktada aldatılan eşlerin bu durumu ispat etmeleri gerekebilir.

Aldatma belirtileri sonucunda yapılan takip ile birlikte aldatma kesinleşebilir. Bu noktada bu durumu ispat edebilmek için telefon görüşmeleri ve ilişki dışı kişiden çocuk sahibi olmak gibi durumlar aldatma olgusu için doğrudan ispat niteliği taşımaktadırlar.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments