in

Fw Ne Demek

FW NE DEMEK

Günümüzde neredeyse herkesin e-posta kullandığı biliniyor. E-posta, mail adresleri aracılığı ile kişilerin birbirleriyle iletişime geçtiği bir platformdur. Bu platform üzerinde mesajlaşma işlemi yapılabiliyor, çeşitli bilgi ve belgeler gönderilebiliyor. Mail işlemlerinde karşımıza çıkan Fw Ne Demek herkes tarafından bilinmiyor. Kısaltma olarak kullanılan FW açılımı forward şeklindedir. Fw mail işlemlerinde kullanılan bir yöntemdir. Gelen bir mail için ilet yöntemi kullanılarak yapılan işleme fw deniyor. Genel olarak mail kutusunda bulunan bir maili bir başkasına göndermek istediğinizde bu işlemi baştan yazarak yapmak zahmetli ve zaman kaybı sebebi olabiliyor.

 

Forward Etmek

E-posta adresinize gelmiş olan mail için gönderme işlemi yaparken yönlendir butonunu kullanarak mesajı kısa yoldan karşı tarafa iletirsiniz. FW Ne Demek bilmeyenlere bu şekilde açıklamak mümkündür. Özellikle mail yolu ile çalışanların işlemlerini kolaylaştırması açısından bu yöntem oldukça pratiktir. Gelen maili olduğu gibi karşı tarafa aktarmak çeşitli hataların yapılmasının da önüne geçiyor.

E-posta kullanımına yeni başlamış olanlar ya da çok fazla detay hakkında bilgisi olmayanlar FW kısalmasını gördüklerinde ne olduğunu anlamıyor. FW açılımını merak edenler FW Ne Demek şeklinde bilgi topluyor. Bilmeyenler için karışık gelen ve anlam verilemeyen bu terim aslında e-posta üzerinden büyük kolaylık sağlıyor.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments