in

Koşullu Arama Yönlendirme Aktif Ne Demek

KOŞULLU ARAMA YÖNLENDİRME AKTİF NE DEMEK

Cep telefonları üzerinden birilerini ararken ekranda görülen Koşullu Arama Yönlendirme Aktif Ne Demek sorgulanıyor. Telefonunuzda bu uyarının olması kullandığınız GSM operatörünün size gerekli yönlendirmeleri sağlayarak karşı tarafa aktardığı anlamına geliyor. Bu yönlendirmeler sayesinde kullandığınız numarayı başka bir numaraya aktararak o numara üzerinden görüşme sağlayabiliyorsunuz. Bazen bu uyarı ekranda görünmesine rağmen arama gerçekleştirilemeyebiliyor. Böyle durumlarda sorunun çözümü için GSM operatörü yardımcı olabilir.

İçerik Tablosu

Koşullu Arama Yönlendirme Nasıl yapılır?

Koşullu Arama Yönlendirme Aktif Ne Demek ya da nasıl yapılır konusu herkesin ilgisini çekiyor. Bu yönlendirmeyi aktif etmek için en kolay yöntem operatörünüz ile görüşmektir. Operatör ile görüşerek müşteri hizmetleri üzerinden talebinizi belirtip bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda bu işlemi gerçekleştirmek için telefonunuzun arama ayarlarını da kullanabilirsiniz. Arama ayarları üzerinden arama yönlendirme sekmesine gelerek kullandığınız numarayı hangi numaraya yönlendirmek istiyorsanız belirterek işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Koşullu Arama Yönlendirme Nasıl İptal Edilir?

Koşullu Arama Yönlendirme Aktif Ne Demek öğrenenler numarayı başka bir numaraya yönlendirme işlemi yapıyor. Yönlendirme işlemi gibi yönlendirmeyi iptal işlemi de kolay olan bir işlemdir. Tıpkı yönlendirme işleminde olduğu gibi operatörünüz üzerinden işlem yapılabilir. Ya da diğer bir seçenek olan telefonunuzun arama ayarlarından aynı şekilde yönlendirme iptal edebilmeniz de mümkündür. Her iki işlemi de kullanarak yönlendirme yapıp iptal edebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments